Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » TAPASZTALT ÁLOMFEJTŐK! Mit...

TAPASZTALT ÁLOMFEJTŐK! Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Fent van a sztori.


Ezzel a fiúvál álmodtam tegnap és mai is. Tegnapi álmomban kiröhögött, h jó poén volt, h azt írta szeretlek. De leírom részletesen az álmom tartalmát!


Tegnapi álmom: sétálok a suliban, a sötét folyosón a tornaterem felé. Ott ül Zoli. Én megkérdeztem tőle kissé ingerülten, h "Most mi van?", mert egyik héten szerelmet vall, másik héten le se szart. Mikor megkérdeztem ezt, valószínűleg költői kérdésnek szántam, ugyanis mihelyt végig mondtam a kérdést megfordultam és el akartam menni, de elestem a semmiben és éreztem, h nem én irányítom magamat, hanem valami nem hagyja, h otthagyjam Zolit. A földön félig sikerült felemelkednem (fekvőtámasz pózban) és hátra fordultam, hogy lássam. Zoli ekkor felállt és röhögött, ezt mondta: - Nagy poén volt (a szerelmet vallás), jót röhögtünk rajta XYnal (haverjával)! De amúgy cuki voltál (hogy érdeklődtem a hogy léte, baja felől stb.)! Aztán felébredtem.


Mai álmom: a büfé előtt állunk, szemtől szemben és írtó közel egymáshoz (mint akik smárolni akarnak) és ez hangzott el. Z: Zoli É: Én


Z:- Rendben! Sajnálom! Ne haragudj! Hülye voltam! Nincs kedved találkozni szombaton?

É: (felhúztam a szemöldökömet és úgy néztem, mint aki valamit vár tőle, majd ezt mondtam) - Hogy megint lemondhasd?

Z: (szomorúan nézett rám, majd ezt mondta) -Nem! Ígérem most nem fogom lemondani! Tényleg!

É: Biztos?

Z: Igen! Hiányoztál!


Ekkor felébredtem. Nagyon fura, h 2 este egymás után vele álmodtam. Fura, mert igazából nem tudom, h miért hagyott itt ilyen hirtelen. Le se szar, mintha mi sem történt volna. És most ezek az álmok is...


Légyszi, aki ért hozzá fejtse meg és írja le nekem az álom jelentését, üzenetét!


Előre is NAGYON köszönöm!



2017. okt. 10. 21:58
 1/5 anonim válasza:
Az álom sztorija bármi lehet... Nem az ember fogja megmondani hogy mit akar, vagy kiről álmodjon. Szóval röbiden annyi nálad a sztori hogy vagy tetszik neked a srác, vagy szereted őt, vagy megbánthattad őt valamiért, vagy hiányzik.(Régebben énis voltam úgy, hogy 1 hónapban többször is egy csajról álmodtam.. hozzá kell tennem, hogy a csajba szerelmes voltam-ezért is álmodoztam róla...Bele vésődött a fejembe :D.Szóval Lehethogy nálad is ez a szityu..
2017. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! De viszont én hiszek abban, h az álomnak van jelentése és üzenete. Szeretném kérni olyan emberek segítségét, akik meg tudnák fejteni az álmomat! Előre is köszönöm!


Tudom, rossz kategóriát választottam! Elnézést!

2017. okt. 11. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megfejteni.

Az álmok a tudatalatti rejtett üzenete, te éled a saját életed ahhoz hogy valaki meg tudja fejteni a saját álmodta ahhoz valakinek a nap 24 órájában veled kellene hogy legyen figyelni téged és belelátni a fejedbe hogy mire hogyan reagálsz belül.

Pszichológusok azt szokták javasolni hogy ilyenkor tudatába kell hogy legyünk annak hogy álmodunk (ezt nevezik tudatos álomnak aminek többfajta elérési lehetősége van)

és meg kell kérdezni az álomalakoktól hogy kik ők mik ők mit akarnak mi a jelentése a dolgoknak és ha jól csináljuk akkor választ fog adni a miértekre.

Itt egy kezdő videó a tudatos álomról hogy miről is van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=k0dXinIP1UM&t=256s


De mondok egy saját példát, régen mindig arról álmodtam hogy otthon a fal mögött találok találok egy rejtett ajtót kinyitom és egy rejtett szobát találok, ez egy visszatérő álmom volt.

Aztán elköltöztem otthonról egy albiba és ezek az álmok megszűntek.Aztán hirtelen rájöttem hogy ez az álom azt a saját szoba vágyamat tükrözte mivel otthon sose volt igazi saját szobám (átjárós szobában éltem) és sose tudtam igazán egyedül lenni, az álmomba egy rejtett szoba jelent meg ahova el tudtam rejtőzni miközben nagy euforikus érzés árasztott el.

De ennek az álmomnak a jelentését itt gyakorin ki tudta volna megfejteni?

2017. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen! 🙂
2017. okt. 12. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nem olvastam el az álmod, de ha őt láttad, akkor itt ez a weboldal

2017. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!