Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam...

Mit jelent ha azt álmodtam hogy anyukám unokatestvére szerelmes volt belém és én is belé?

Figyelt kérdés
Ő 34 éves én 14, igen elég sok a korkülönbség is meg amúgy is miért álmodtam ilyet?Egyáltalán nem vagyok belé szerelmes csak rokonságilag szeretem, menyasszonya is van és őt is nagyon szeretem szóval nem értettem az egészet még most is ki vagyok akadva..Az álmomban ölelgettem meg később volt szájrapuszi is és egyébként ilyen műsorban voltunk nézők és több barátnom is ott volt(???)aztan otthon mar chateltunk(ugy hogy neki nincs is face-e) masnap meg o jott ertem suliba is(ja és ő 100km-rel arreb lakik es ritkan talalkozunk bar pont most szombaton találkoztunk utoljára)
2017. okt. 31. 17:32
 1/2 anonim válasza:
Ne aggódj, csak élénk a fantáziád és fura dolgokat álmodsz. Ennek nincs jelentősége, nem jelent semmi féle szerelmi viszonyt, sem más, csupán ismerős személyekkel találkoztál álmodba, és mint ad isten egy rokonoddal voltál szerelmi viszonyban. Van ilyen, nem kell neki nagy jelentőséget adni :)
2017. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja akkor jó😄😄
2017. nov. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!