Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem és az unokatestvére szerelmes belém mit tegyek?

Figyelt kérdés

Aki tetszik nekem ki szeretnék menni vele minél többet de az unokatestvére szerelmes belém és nem akar rosszat unoka testvérének azzal hogy vele vagyok kint.mit tegyek.Azt mondta nekem egy ideig nem megyünk ki.Mit tegyek ha sok idő múlva se akar ki jönni velem?

Az osztály társaim sokszor mondták ,hogy kérdezem attól a lánytól aki tetszik nekem ,hogy járjunk de én még nem érzem azt ,hogy szerelmes belém vagy nekik lehet igazuk?



2013. ápr. 18. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
jó hogy nem engedélyt kértek tőle, de komolyan nem Te döntesz kivel akarsz járni, már bocs, de ha ezzel a lánnyal akarsz, akkor nem az unokatesó dönt, meg kell neki mondani, nem akarsz vele járni, olyan egyszerű N
2013. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Unokatestvért intelligensen elhajtani. A lány felé fodulni:)
2013. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!