Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom unokatestvére szerelmes belém!

Figyelt kérdés

Adott a dolog, hogy már azóta szerelmes vagyok a páromba, mióta az eszemet tudom... Sose mertem megszólítani őt, és ahogy nőttünk, összejöttünk egy sátras bulin. Én 19 éves vagyok, ő 21 éves és azt mondta, ő is hasonlóan érzett irántam, csak sose tudta eldönteni, lenne-e esélye...


Itt kezdődik a probléma. A párom unokatestvére az egyik legjobb barátom. Sokat lógtunk együtt, és mikor kiderült, hogy kapcsolatban vagyunk, ez a srác totál kiborult, és a fejemhez vágta, hogy ő mindig is szeretett... Azóta borzasztó minden. Mindig beszólogat, keresztbe akar tenni nekünk és ráadásul megbánt dolgokkal, holott én semmi rosszat nem tettem ellene, mindezek ellenére próbálok kedves lenni vele, hisz nem akarom elveszíteni... De sose kezdeményezett. Volt alkalom, mikor majdnem összeverekedtek, annyira undorító módon viselkedett velem és a párommal. A szüleik pedig lassan egymásnak esnek, én pedig kétségbe vagyok esve, hogy minden miattam van...


Mit tegyek? Kérlek, adjatok érdemleges tanácsot! :(


19/L



2017. aug. 21. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rendezzék le ők.
2017. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

haha :D ismet egy gyonyoru fiu lany "baratsag", ahol tovabbra is tobbet akart az egyik, csak nem mert kezdemenyezni :D


"hisz nem akarom elveszíteni... " - mit nem akarsz elvesziteni rajta? Mar megtortent..sot. O sose volt a baratod, csak egy nyamnyila valaki volt, aki a kozeledben akart lenni, hatha valami csoda tortenik es egymas szajaba estek.


Szakitsd meg a kapcsolatot amennyire lehet az unokatestverrel. Ennyi.

2017. aug. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
88%

Nem akarom elveszíteni. Ja, ezzel az erővel ölelgethetsz egy veszett pitbullt is. Ez a srác egy putkány és sosem volt igazi barátod, csak várta a lepattanó sunát, most meg meg van sértődve, hogy másfele pattant. Tipikus irigy lúzer, aki amúgy "jófiú". Napersze.

Figyelj, egy barát nem akar a másiknak rosszat, mégha az neki fájdalmas is. Ez a görény ez kuka.

2017. aug. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem éljetek boldogul, az uncsitesót meg kihúzhatod a barátlistáról.
2017. aug. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem adogatnak korbe teged?
2017. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi3rt barátkozol olyannal alapjáraton is, aki ennyire undorító módon viselkedik, ha valaki nemet mond neki és csak addig mutatja a mézes- mázos oldalát, amíg minden rendben van? Az ember azért nem állat, mert tudja irányítani a cselekedeteit, felül tudja írni az ösztöneit és bizony ha nehezen is, de elfogadni, ha valaki nem szereti őt viszont.

Én az ilyet elkerülném, nem törődnék vele.

2017. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Le kell építened az unokatesójával a kapcsolatod, kerüljétek őt most egy ideig, amíg megnyugszanak a kedélyek. Tényleg nem kéne kockáztatni, hogy megromoljon a családi viszony emiatt.
2017. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Határozottan meg kell neki mondani, hogy nem.

Mondjuk nem is tudom, miért akarsz egyáltalán barátságot egy olyan embertől, aki így viselkedik veled. Ez a hajó már elúszott, kezdeményeznie kellett volna, nem pedig várnia a sült galambot.


21/L

2017. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az unokatesód egy gyerekes bunkó, a barátságodat sem érdemli meg.
2017. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A párod unokatesója.
2017. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!