Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a fiú...

Azt álmodtam, hogy a fiú akibe szerelmes vagyok oda mentem hozzá megfogtam a kezét és el lépett aztán megöleltem és akkor is elkezdett ordibálni velem, hogy ő nem akar járni velem . Mit jelent?

Figyelt kérdés
:(
2017. nov. 1. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit, ha most leírnám mit álmodtam az este azt se tudom minek néznének, totál zűrzavar.


Egyébként annyit tudok leszűrni hogy bizonytalanság van amit tisztázni kell, ennyi, ha! oda kerül a sor.

2017. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés az info.
2017. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez sok mindennek az oka lehet, valószínüleg csak egy álom, de ha gondolod, írhatsz privátot, és ott majd kielemezzük, hogy micsoda is ez. Meghallgatlak.
2017. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kisugárzása ellent mond annak, amit mond. Valami miatt nem érzed harmonikusnak a viszonyt vele. Ismerd meg jobban, figyeld az érzéseidet. Légy őszinte vele.
2017. nov. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!