Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém de nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém de nem akar járni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már 2 hónapja ismerek, interneten találtunk egymásra, mindig is Nagyon szerettük egymást, szerelmesek is vagyunk, de nem akar velem járni, de szakítani se(??) Amikor kerdeztem h szakítani akar-e. Nemsokára fogunk találkozni, én mindig odatettem magam a kapcsolatba, de ha nem akar velem így se járni akkor lehet keresnem kellene mást. Szerintetek ki a hibás? Előrelépést szerettem volna, de itt mindig leragadunk..

2017. júl. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van két haverom, akik igy vannak egymással, csak a lany akar járni, a fiu nem. Pedig szerelmesek. A fiu azzal érvelt, hogy szereti a lányt, de tudja, hogy nem maradnának együtt sokáig, igy megspórolja a sok szenvedést, meg egyebet.


Szint biztos, hogy nálatok nem ez az ok, csak elmondtam, h náluk mi van.


Ha segítettem, akkor örülök! ;)

2017. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő sem akar elveszíteni, és én se:( Csak egyszerűen döntésképtelen. Nem értem most mit akar, én odaadtam neki a szívemet, de nem kaptam vissza az egészet, sokkal bonyolultabb ez a kapcsolat, mint ahogy leírtam. Az jött le, hogy fél kapcsolattól, mert nincs önbizalma, és azt hiszi hamar vége lenne. Én mindig bíztattam, és ha rajtam múlva soha nem csalnam meg:( köszi a választ! Szerintem még nem érett egy párkapcsolathoz.
2017. júl. 13. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érett hozza, akkor nincs mit tenni. Akármennyire nagy a szerelem, igy nem lehet erőltetni. Írogattok, azt kész. Es ha tényleg igazi a szerelem, sokáig fog tartani. Ezidő alatt lehet, felkészült lesz egy kapcsolatra. Várj rá egy darabig! Ha sokáig nem lesz oké a dolog, inkább hagyd. Ne írj neki többé, felejtsd el. Ne ínozd magad hosszútávon!
2017. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 voltam
2017. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól beszélsz! Csak vaj szivem van:( Mindig azt hiszem hogy hatha valtozik valami lehet minden rendben lesz. Varok kicsit utana en nem keresem ha tovabbra is ilyen. :)
2017. júl. 13. 22:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Életkort nem írtam, én 17 vagyok, ő 15 :)
2017. júl. 13. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!