Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő álom?

Mit jelent ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gimis srác vagyok, van egy lány, akivel évekig legjobb barátok voltunk, hát, eléggé viharos barátság volt sok vitával, aztán egyszer, kb fél éve már nem békültünk ki és azóta nem beszéltünk, csak köszönőviszony. Mostanság van vele egy visszatérő álmom. Az, hogy megölelem szorosan, és azt mondja nekem, hogy hiányoztam. A környezet folyton más. Voltunk már a lakásomon, voltunk már kint az utcán, voltunk már a strandon fürdőruhában, volt hogy mások is ott voltak, volt, hogy csak ketten. Volt, hogy én is válaszoltam ,hogy hiányzott, volt, hogy csak szorosan öleltem. Tehát az összes álmom más, csak egy azonos: megöleljük egymást szorosan, és azt mondja, hiányoztam neki. Még sosem voltak visszatérő álmaim, ez viszont legalább heti egyszer már ősz eleje óta megtörténik. Mit jelent?
2017. nov. 11. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
és amikor ölelkezünk, még álmomban is érzem a boldogság erős érzését
2017. nov. 11. 19:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked, azért álmodsz vele, nem egyértelmű? :D Menj beszélj vele, lehet, hogy már ő is békülne
2017. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked az az érzés, mikor a lány megölelt téged. Ezt az érzést keresed másokban, más-más helyzetekben.
2017. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!