Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Baláz$ kérdése:

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Utánanéztem az interneten is, ott se találtam rá választ. Egy haverommal füves cigit szívtunk ( a napokban szoktam le róla) és miután elszívtuk elvált az utunk. Közelben volt a Balaton, gondoltam mártózok egyet és lemegyek a hatalmas lépcsőn. De elvesztettem a kontrollt és lefutva/zuhanva beleestem a Balatonba. Víz alá kerültem és nem tudtam mozogni majd az utolsó pillanatban sikerült kiúsznom.

Mikor felébredtem hihetetlen erőt éreztem magamban és ugyanekkora félelmet egyszerre.

(Víz=érzelem?)



2017. nov. 12. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de semmi köze a füves ciginek a zuhanásodhoz. Amm az álmod a félelemre épült és valami valós félelmed van a fizikai anyagi síkon . Az álom csak azt a részt teremti meg hogy igenis lekell győznöd félelmeidet mert ha nem mindennap az álmaidba félelmek lesznek . A félelem bizony pedig gyengeség és illúzió . Ennyi 19F bármi kérdésed van írj privibe.
2017. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az álom a cigi leszokásáról szól. (el vált az utatok) a haveroddal, mert rájöttél, hogy veszélyes a füves cigi tönkre teszi az életed. Mert mióta füvezel egyre jobban kisiklott az életed (bele estél a Balatonba). Addig jutottál, hogy majdnem belehaltál (víz alá kerültél). Teljesen kiszolgáltatottá váltál (nem tudtál mozogni). De sikerült letenned a cigit az utolsó pillanatban (kiúsztál a vízből). Örülsz hogy így alakult, büszke vagy magadra, hogy milyen erős vagy, de félsz, hogy vissza kerülhetsz oda.
2017. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.valaszolo koszonom szepen szerintem is igy van, de en ugy ertettem hogy csak elkoszontunk egymástól. Mentunk mind a ketten haza de szerintem is ez lehet:)
2017. nov. 12. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
A Balázs férfinév. Hagyd meg az álomfejtést a hiszékeny vidéki kislányoknak, te meg gondolkodj férfi módra.
2017. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jogar
2017. nov. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!