Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki ért hozzá kérem segítsen....

Aki ért hozzá kérem segítsen. Meg álmodtam előre mi fog történni?

Figyelt kérdés
Egy hete kb azt álmodtam hogy a barátommal szexelunk és elmegy bennem aztán most tegnap ez meg is történt sajnos. Meg álmodtam előre mi fog történni. Miert lehetett? Veletek volt már ilyen?

2017. nov. 17. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván arról álmodsz, ami izgatja a fantáziádat, ami foglalkoztat, amit vársz, vagy amitől félsz. Nincs ebben semmi különös.
2017. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy sajnos? Minek szexelsz, ha sajnos? És mi azon a meglepő, ha valaki szexel? De talán a védekezést komolyan kéne venni! Most feltegyem ide kérdésként, hogy fú, megálmodtam, hogy lemegyek a közértbe vásárolni?
2017. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem álmodtál meg semmit, nincs a két dolog között összefüggés. Ha szexelsz, jó esélyed van arra, hogy elmennek benned, nem azért történt meg, mert álmodtál róla.
2017. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Evek ota együtt vagyunk mindig védekeztünk sose volt baj csak most ezért volt furcsa 😊
2017. nov. 17. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És amikor védekezés nélkül álltatok neki szexelni, akkor nem jutott eszedbe, hogy talán baj lesz belőle? :D Pláne, ha még előtte meg is álmodtad... :D
2017. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés :))) Nem tudom.
2017. nov. 17. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Álomban gyakran előjön az

- amit az ember nagyon szeretne,

- ami bekövetkeztétől az ember nagyon fél.

Az, hogy esetedben melyik okozta álmodat, csak te tudhatod.

2017. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!