Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátnőm sírva ébresztett...

A barátnőm sírva ébresztett fel engem azért mert azt álmodta hogy elrabolták és megerőszakolták őt. Azóta nem mer aludni sem és nagyon fél egyedül.1 hete álmodta ezt. Szerintetek elfogja felejteni? Nem tudom márt mivel nyugtassam őt.24 éves.

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 19:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Én arra gondnltam hogy már megerőszakolták őt és ezért fél ennyire vagy már többször álmodta ezt

Szüleinek szerintetek szóljak?

2017. nov. 26. 21:01
 12/25 anonim válasza:
79%

Szegeny :(

Szerintem szolj a szuleinek,tudjanak rola ok is!

Foleg az anyukajaval beszelj!

Hatha egy kis anya lanya beszelgetes jot tesz neki :)

2017. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyire van jóban a szüleivel.Ha történt vele ilyesmi elmondta volna nekik vagy inkább magában tartotta? Nem biztos,hogy rosszat teszel vele ha rákérdezel nála valamilyen formában.Lehet már régóta nyomja a lelkét és jót tesz neki ha beszél róla.
2017. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%
ne mond el a szüleinek...
2017. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
2017. nov. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%

Hát nézd ártani nem árthat , sőt, hátha a felszínre hoz ilyen dolgokat..mondom ha kinyitod a tévét ilyeneket látsz: zaklatta, stb.. hetek óta..

mondjuk érdekes mert aki látta a Krétakört -valami színházi feldolgozás -ott bizony a színésznő full meztelen két pasival van..és imitálnak dolgokat, sajátos feldolgozása a zaklatásnak!!!:( ...

Nem csodálnám ha ez verné ki a biztit nála is. Már ez a sok szenny ami ömlik de lehet látott valami filmet mostanában?....beszélgess erről, próbáljatok meg leásni..

2017. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Beszélgettem vele és azt mondta hogy amikor még nem ismertük egymast akkor egy részeg pasi majdnem megerőszakolta utana meg zaklatta nagyon sokaig es akkor nem tudott errol neki senki mert a szüleivel is össze volt veszve. És hasonlított az arca nagyon arra a pasira akiről álmodott . Akkor 18 éves volt.

És attol is fél hogy majd valahol megint talalkoznak mert mar azota latta őt de nem vette észre mert gyorsan vissza fordult és sietett.


Amúgy 2x álmodta már azt .

2017. nov. 27. 17:31
 18/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
18%
Tegyél egy keresztre feszített Soros babát az ágya fölé
2017. nov. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Minek?:D
2017. nov. 28. 06:49
 20/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Há' mer megmondták bármi ilyen történik arról a Soros tehet :(
2017. nov. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!