Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár hónapja majdnem megerőszak...

Pár hónapja majdnem megerőszakoltak, és azóta félek egyedül az utcán, és a férfiak közelsége pánikot kelt bennem. El fog ez múlni valaha?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és rettenetesen megijedtem, de szerencsére semmi nem történt végül. Ám nem tudom elfelejteni.

2012. aug. 6. 20:31
 1/1 Mr23 ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy de valószínűsítem h fiatal... de gondolom nagy trauma lehetett... bár őszintén gőzöm sincs (nem vagyok az a félős típus) de egy barátom kapcsán tudok pár tanácsot, ami segíthet. először is egy lelki társat javaslok keresni (legjobb a barát, de a pszichológus is épp oly jó ), akivel ezt tüzetesebben átbeszélheted, kibeszélheted magadból, aki segít, veled megy ha kell stb. :) a második, a pasik. Nézd én tudom, h vannak igen kegyetlen, és szemét férfiak, de ez nem általános. Persze tudom, h ez nem tudatos, de ahogy mondják, minden fejben dől el. Rágd át magad az előbb említett bizonyos partnerrel ezen a dolgon is, hiszen így hidd el h nehéz lesz élni. h el fog-e múlni? gondolom a trauma, és az emlék örök, de a félelmet, egy jó nagy adag akaraterővel, le lehet győzni, ha teljesen nem is, de mindenképpen elviselhetőbb lesz :)
2012. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!