Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap láttam egy migránst,...

Tegnap láttam egy migránst, és ma vele álmodtam. Minek az oka lehet ez?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy bent voltam a boltba, és ő is bejött. És elkezdte mondani MAGYARUL, hogy: Áh, te lány, téged még nem csókoltalak meg! *és lesmacizott*

Wtf?



2017. nov. 30. 06:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Unatkozol és szeretnél szexelni.
2017. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
A kormanypropagandanak...
2017. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mikor ránéztél a migránsra, biztos éreztél valami vágyakozást a tekintetében, ez beindította a fantáziád.


Saját vélemény: De hát ö is férfi, lehet szexuálisan vonzó. Ezzel nincs semmi gond, teljesen normális. A szexualitás nem a szeretetről, a személyről szól, hanem a testiségről. Észreveszed hogy megkíván, és alkatra is bejön neked, ez elég hogy beindítsa a bennünk lévő vágyat. Főleg, ha ki is van éhezve az ember.

2017. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Végre egy nő, aki vállalja, hogy vannak vágyai és le meri írni álmait. Ez a férfiaknál is így működik. Meglátnak egy jó csajt, és rögtön elképzelik milyen lehet vele az ágyban. Ezzel még gúnyolódni is szokás, ha van egy kiéhezett haver, és meglátnak egy irtó ronda nőt rögtön felajánlják neki. Mivel nála biztos lenne esélye üríteni.
2017. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
fèlelem az oka.
2017. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Telepatikusan értesültél az illető migráns voltáról ?
2017. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Soros György telepatikusan kapcsolatba lépett veled,de ma azt fogod álmodni h lesmárol egy orbán nevü cigány...
2017. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
ha patája és szarva is volt, akkor kétségtelenül a kormánypropaganda az oka
2017. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Túlzásba vitted a fideszpropaganda fogyasztását. Ideje szünetet tartani.
2017. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha most nem állsz le a 888.hu-val és az m1-el, akkor legközelebb Tállai fog lesmárolni álmodban. Ezt akarod?
2017. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!