Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez az álom?...

Jelenthet valamit ez az álom? (halott ember, állatok)

Figyelt kérdés

Erős idegzetűeknek!

Szörnyű álmom volt az éjjel, sírva keltem, nem tudtam visszaaludni.

Barátnőmnél voltam, ő valahova eltűnt, ez idő alatt megölték az anyját, amit én végignéztem. Elkezdtem menekülni, kiértem az udvarukra, ahol a kutyájuknak levágták a fejét. Menekültem tovább, megláttam egy levágott fejű cicát felkötve egy fára, nem sokkal mellette az előtte megölt kutyát, szintén felkötve egy fára. Megfordultam és mögöttem rengeteg macska megcsonkítva, megnyúzva. Volt egy villanyoszlop, de ilyen polcszerű volt, azon is nagyon sok cica, azok még éltek, mintha ők is arra várnának, hogy ugyanaz legyen a sorsuk, mint a megkínzott társaiknak, próbáltam őket elzavarni, de nem mentek sehová. Aztán felébredtem. Nagyon rossz volt, imádom az állatokat, annyira valóságos volt az egész :( Egész nap az álom hatása alatt voltam.

Lehet ennek valami jelentősége, vagy csak egy szimpla hülye rémálom?


2017. dec. 7. 14:42
 1/3 anonim válasza:
61%
Véleményem szerint az álmoknak nincs jelentése. Azt vettem észre magamon, hogy ha sokat gondolok egy adott dologra, akkor az jelen lesz az álmomban. Szóval lehet, hogy sokat gondoltál ilyenre. Plusz az álomnak (vagy a mélyalvásban levő álmoknak) nincs sok logikai alapja. Szerintem ez is csak egy sima rémálom volt:)
2017. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, csak egy "sima" rémálom. Mivel imádod az állatokat, logikus, hogy szerepet "kapnak" a rémálmaidban is.
2017. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van valami gyűlölet a barátnőd anyja és te közted (megölték). Ez félelemmel tölt el (menekülés). Mert eltaszít magától a barátnőd családja (lefejezett kutya). Ami még nagyobb félelem. Hogy lejáratnak téged perverznek (levágott fejű macska) és hűtlennek (levágott fejű kutya) tartanak. És mindenki előtt megszégyenülsz, mert elterjesztik rólad, hogy beteg állat, perverz vagy (nagyon sok cica).
2017. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!