Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Ritkán szoktam álmodni, de ma azt álmodtam, hogy verekedésbe kerültem és szájba vágtak, mármint hozzám vágtak valamit, de kitörött pár fogam. Belenéztem a naptárba és március volt, aztán eltelt félév és szeptemberbe elkezdett nőni vissza úgy, mint a cápáknak és a krokodiloknak (2 kedvenc állatom) mindenesetre érdekes volt.

Felébredtem 4 óra előtt pár perccel, aztán visszaaludtam és azt álmodtam utána, hogy rossz buszra szálltam fel. Szirmabesenyő fele szerettem volna menni, de a Mezőkövesdire szálltam fel.

Régi busz volt ráncajtós, trilex tárcsás és utánoztam a hangját, viszont ami érdekes volt, hogy fekete fehérbe láttam, nem színesbe.

Aztán felébredtem.

Inkább az első lenne a lényeges, hogy mi okból történhetett ez, amikor nem szoktam ilyenekre gondolni, meg igyekszem a balhékat, csetepatékat kerülni.

Előre is köszönöm a válaszokat.

24f



2017. dec. 7. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont mivel szereted elkerülni a balhét,ezért àlmodtàl róla.Hiszen az àlmaink,a félelmeink, és a vàgyaink tudatalatti kivetülései.Az àlomban kitört vagy kiesett fog,halàlt jelenthet,bizonyos àlmoskönyvek szerint.
2017. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben volt valami kisiklásod, pl. vita, szerelmi ügy (verekedés). Most fél évre rá kezded túltenni magad rajta (fog visszanő).

Következő álom: valószínű az első magyarázata. Rossz társaságba keveredtél (rossz busz), ezért az életed kisiklott (Szirmabesenyő fele). Ez régen történt (régi busz). A dolog már nem aktuális túl vagy rajta (fekete-fehérben láttad).

2017. dec. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!