Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Ez elég régen történt nem is tudom ilyen hat hét éves korban történt. Láttam a halált egy fekete színű most korábban mint a többi halál és nem hagyott engem békén. Ez egy elég furcsa történet. Az,hogy csikizgetett és nm hagyta abba meg ilyen hülyeségek. Tudom,hogy Eléggé fura De ezt álmodtam xD volt már vagy kétszer háromszor láttam de most már nem láttam őt.

2017. dec. 16. 09:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Maskarában* Bocsi telón írok
2017. dec. 16. 09:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, ez a történet régen történt, évekkel ezelőtt történt. Mondd csak, amikor ez történt, akkor más is történt, vagy csak ez történt?

Illetve ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonhassunk le, azt is tudnunk kell, hogy a halált egyedül láttad, vagy úgy láttad, hogy másokkal együtt láttad? Hogy láttad a halált? Jól láttad?

2017. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg hogy beleneztel e a szemebe es mit lattal, vagy csukva volt a szeme es aludt, mert ha igen akkor lehet te vagy a halal vagy te vagy az elet o meg az ejszakai alteregod. Nem vagyok alomfejto, de szerintem amugy a hetkoznapjaid esemenyed es szemelyed ismerete nelkul nem lehet megfejteni, egy almot sem. Ha csikizett, akkor ez biztos olyasmit jelenthet, talalkoztal a halal gondolataval, negkorbyejezett a dolog, de nem okoz problemat, vagy eppen azzal talalkoztal, hogy a halal gondolata csiklandoz valakit, para..mindegy nem ez a szakmam..:D
2017. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!