Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehetséges hogy nem...

Hogy lehetséges hogy nem tudok rosszat álmodni?

Figyelt kérdés
Tíz éves koromig álmodtam rosszat aztán egyszr csak megyszűnt minden rémálom. Lassan már nyolc éve nem tudok rosszat álmodni bármivel is próbálkozok ( horror nézés, kísértethistória olvasás stb.) vagy ha esetleg sikerülne akkor is egy pillanat alatt átveszem az uralmat az álmom fölött és megváltoztatom. Tudom hogy sok ember nem akar rosszat álmodni és fura lehet hogy én igen de ez normális?

2017. dec. 18. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ezt a disszonanciát kvantum szinten kell kezelni, hogy az erőtér harmóniája helyreálljon!
2017. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Kiingázom, hogy rakjak-e rá tarot-t…
2017. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az idő nem lineáris, hanem minden Most történik. A múlt, jelen és jövő mind Egy és bármelyikbe képesek vagytok mozdulni amelyikbe csak akartok.
2017. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent pontosan hogy a múlt jelen jövő mind egy és képesek vagyunk mozdulni rajta?
2017. dec. 18. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

"sok ember nem akar rosszat álmodni és fura lehet hogy én igen de ez normális?"


NEM NORMÁLIS!!! nincs épeszű ember, aki rémálmot akar magának, vagy másnak


- és már hányni kell ettől a sok perverz baromtól, aki így akar érdekes lenni - nem pedig azzal, hogy ért valamihez, segít az érző lényeknek, vagy szépen végzi a munkáját.

Az unalmas.


Szívesen.

2017. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszeru , nem félsz nem szorongsz, ezért nem álmodsz rosszat.
2017. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, majd ha "sikerül" rosszakat álmodnod és szabadulnál tőlük, rájössz, hogy nem kellett volna ezt "erőltetni"...
2017. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem álmodsz rosszat, mert lelkileg kiegyensúlyozott vagy. A környezet amiben élsz, nem produkál olyan dolgot, ami kibillenti a lelki egyensúlyod. Ismered magad, a képességeidet, tudod hogy kell kezelni az akadályokat, amit a környezeted gurít eléd.
2017. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
42%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Az elmúlt pár évben nagyon elkezdtek foglalkoztatni a horrorok, creepypasták, stb. Szeretem a sötétet, a lepukkant helyeket, és bármilyen olyan dolgot, ami egy kellemes borzongást, félelmet vált ki a legtöbb emberből. Csakhogy, mivel rengeteg ilyen dologgal foglalkoztam, mondhatni immunissá váltam rá. :( Ezért hihetetlenül szeretnék olyat álmodni, amiben kifejezetten félek, mert a rémálmok a legjobb horrorok. :D De éppen ebből kifolyólag, az ilyesmikkel eltöltött idő miatt, majdnem minden félelmem legyőztem, így nincs miből táplálkoznia a rémálmoknak.

Én mostanában a tudatos álmodással, és az alvás paralízis előidézésével próbálkozok. Az utóbbi állítólag durvább, mint egy sima rémálom. :D Sajnos nekem eddig egyik se nagyon sikerült, szóval ez ügyben nem igen tudok tanácsot adni. :\

Mindenesetre szurkolok neked, szép rémálmokat! :D

2017. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!