Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én szellemet láttam akkor...

Én szellemet láttam akkor most? Az okoskodó gúnyos kommentelők kérem hagyjanak.

Figyelt kérdés
Előre leszögezem nem itt alkoholt se nem drogozok és még csak álmos se voltam. Tegnap hajnali 2-3 fele ki mentem wc-re akkor nem láttam semmi. Direkt figyeltem nehogy a macskámra rálépjek mert szokása h amint meglát engem odajön a lábamhoz. Nos a wc nálunk egy folyosóról nyílik a szobámtól nem messze van. Mentem ki a wc-ből ahogy nyitom az ajtót olyan volt mintha valaki futott volna ki a szobámból de csak a karját láttam és kisebb volt mint én. Annyira megijedtem h amilyen gyorsan csak tudtam futottam a szobámba és felkapcsoltam a villanyt. Hozzáteszem semmit nem alszok azóta. Az még hagyján de 2-3 alkalommal szekrényzárás hangját hallottam. Először azt hittem öcsém szórakozott velem de reggel megnéztem és fekete rövid ujjú poló volt rajta akinek meg a karját láttam annak világos volt. Most megbolondultam én vagy mi? Nyugtalan vagyok nagyon. Hiszek Istenben és abban h nem csak emberek lehetnek de ilyet még nem láttam. Csak öcsém meg én voltunk itthon éjszaka.

2016. aug. 29. 02:51
 1/5 Legoman ***** válasza:
57%

Megnyugtatlak. Az ilyen esetekre sok a logikus magyarázat, ezért az ilyen apróságok kevés eséllyel szellem.


Elég bátor vagy? Képes vagy felülkerekedni a félelmeden?

Ha igen a válaszod, és szembetudsz nézni elméd legsötétebb és félelmetes részén, akkor tedd ezt.

Legközelebb, ha hangot hallasz, akkor keresd meg a forrását. Sötétben, mikor csend van, és halkan menj, hogy halld.

Viszont ne hidd, hogy csak így oda engedlek. Egy-két tanácsot adok:

- Mindig légy mindenre felkészülve!

- Érezd mindig a saját energiádat, és Istenét. Hisz, ha Isten veled van, akkor mitől félj?


Ennyi az egész. :)

Nézz utána a dolgoknak, és lehet, hogy logikus magyarázatot is találsz, és nem fogsz félni.


Az ember mindig is félt attól, amit nem ismer. Ezért kell megismerni, és rájössz, hogy lehet ártalmatlan kis dolog. :)

2016. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Már nem is tudok semmit sem írni mivel a 2. válaszoló szinte mindent elmondott. A szekrényt nem lehet hogy a macska b*sztatta?
2016. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nyitottad a wc ajtaját, azon megcsillant egy kinti fényforrás fénye, ami odavetült a falra. Ahogy mozgattad az ajtót, úgy ment végig a fény azon a részen. Le merném fogadni, hogy kifelé nyílik az az ajtó, és fényes felületű. Te meg ahogy kómásan mentél, beparáztál fénytől (ezért volt fehér pólóban, mert a sötétben ugye csak a világos fényt látod). Ha megismételted volna az egész jelenetet, ahogy jössz ki a wc-ből, talán újra láttad volna. Ez csak egy teória, de valami ilyesmi lehetett. Figyelj, 34 éves férfi vagyok, de néha én is beparázok este, ha valami fény megcsillan valahol, és hirtelen nem tudom, mi az. Lehet, hogy ez utcai lámpa előtt lévő fa ágait fújja a szél és azok hoznak létre mozgó árnyékot a falon. Egy a lányeg, a szellemek nem viselnek ruhát :)
2016. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm a választ! :) 3. lehet igazad van :))
2016. aug. 30. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz ,egy idő után az öcsédnek is észre kéne ,hogy vegye.
2016. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!