Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mióta költözködünk még jobban...

Mióta költözködünk még jobban elő jöttek a szellemek, miért?

Figyelt kérdés
Többszőr volt már szellem a házunkban, egy kis két szobás lakásról van szó. Mindig hívtunk űzőt vagy papot ami mindig jól sikerült, vagyis sosem láttuk azt hogy kárba ment volna az ebbe fektetett pénzünk. Most találtunk egy nagyobb lakást ahova egy héten belül átköltözünk, lassan halad a költözés mivel senkinek nincs ideje itthon maradni és pakolászni. A dolgok nagy része azonban már össze van rámolva, az egyik nap azonban kimentem a konyhába és főzni kezdtem , nem egy nagy helyiség , ketten kb már alig férünk el benne, már éppen készültem bejönni a nappaliba amikor a hátam mögül le esett a fűszer. (Ami egyébként ott sem volt) Elkönyveltem az én hülyeségemnek és gondatlanságomnak , hogy már megint elő hagytam valamit. Este azonban amikor kijöttem a szobából a konyhába , úgy megszédültem , hogy olyan érzés volt kb mintha egymás után 20x körhintáztam volna... Azt hitték hogy beteg vagyok és egy nap pihenés után már jobban is lettem , éjszaka azonban amikor alszok a parketta recseg , de nem egy helyen , olyan mintha súly ereszkedne rá.. Mint amikor valaki körbe megy a házba kb ilyen. Mi a véleményetek ezekről? Miért most költözésnél jöttek elő ezek a valamik? És ugye az új házba nem jönnek?

2016. márc. 31. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

"Mindig hívtunk űzőt vagy papot ami mindig jól sikerült, vagyis sosem láttuk azt hogy kárba ment volna az ebbe fektetett pénzünk. "

kamu vagy

2016. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A pap nem megy ki szellemjáráshoz, csak ha az egyház központilag megállapítja a megszállást. Akkor is csak ha ördög/démon szállja meg a házat. Erre elég kényes az egyház.
2016. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 szimi14 válasza:
Szerintem behalucinalod
2016. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

A sok por bement az agyadba, eldugította az ész járatait, és most halucinálsz.

Tiszta logikus, nem?

2016. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szolj a papnak hogy megint dobja ki a apanglit
2016. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Trollkodásod bizonyítékának tekintem:

"...a hátam mögül le esett a fűszer. (Ami egyébként ott sem volt)"

Kitalálhatnál valami logikusabbat is, mint leesik az ott sem lévő valami!

Vigyázz, nehogy a falu határában lévő tehén-legelőn elüsssön a villamos!

2016. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Azért,mert ez egy démon hidd el még én se szoktam kiejteni ezt a szót és azért most jön elő mert nem akarja ,hogy elköltözz és azért nem akarja mert az energiádat szívja és nem is fog elengedni ugyanis ezek rádtapadtak (értekhozzá) hívj papot!!!
2016. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem kamuzik hogy esne nektek ha ez most veletek történne!? szarul mi? gyűlölöm az ilyeneket mint ti vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
#10 de buta vagy, sajnállak
2016. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
na jó, nem is sajnállak
2016. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!