Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az ördöggel álmodtam. Ez most...

BrigitteCorvell kérdése:

Az ördöggel álmodtam. Ez most akkor rossz? 🤔

Figyelt kérdés

Két részből állt az álom. Az elsőben egy hajó kapitánya voltam és megtámadtunk egy másik hajót, ahol köteleken másztam egy férfivel (akiről később kiderül, hogy az ördög). Amikor rájöttem ki ő, elengedtem a kötelet, hogy a tengerbe fulladjak inkább, de elkapott és elájultam. Amikor felkeltem egy bordélyházban voltam, ahol összevesztem egy régi ismerősömmel (nagyon csúnyán) és sírva futottam az ördög karjaiba. Ittunk pár felest és mintha úgy berugtam volna hogy nem emlékszek semmire, otthon keltem. Pánikoltam, hogy mit csinálhattam és kiderült, hogy itt van az ördög és ő tud mindent, de nem akarja elmondani. Próbáltam aztán menekülni előle, de nem ment mindenhol ott volt. Ja és mindig más ember alakjában tűnt fel volt hogy az exem de volt hogy egy idegen pasi, de az érzés ami elfogott körülötte mindig ugyan az volt.☹

Nem tudom érthetően írtam ke, kicsit sokkoló álom volt.😩



2018. jan. 21. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj az ismerősödről, akivel a bordélyházban összevesztél! Mit jelent számodra, milyennek látod? Kor, nem?
2018. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Semmi rosszat nem jelent
2018. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

"Az ördöggel álmodtam." - mert az ördöggel aludtál.

Máskor válogasd meg hálótársad.

2018. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy fiú ismerősöm, akivel régen nagyon jóban voltam mára már inkább felidegesít mindenfélével😂 de attól még szeretem:)

És nem hiszem, hogy az ördöggel aludtam volna, de jót nevettem😂😂

2018. jan. 22. 06:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Magabiztos, irányító, férfias típusú nő vagy (kapitány). Harcban állsz önmagaddal (támadsz). Mert nem tudod elfogadni magadban azt a tulajdonságot (ördög), hogy kapcsolatokért küzdesz, ragaszkodsz (köteleken másztam) férfiakhoz. Próbálja elfogadtatni magát (elkapott) és rávilágítani a helyzetre (ájulás) az ördög. Kurv*ának érzed magad (bordélyház), amiért a volt ismerősödet hibáztatod (összevesztem), és próbálod elfogadni az ördögöt, saját magadat. Próbálod felejteni a valóságot és kielégülést keresel (ittunk). De el kell fogadnod, hogy nem szökhetsz meg magad elől. Az ördög a benned lévő szexuális vágyat szimbolizálja, amit te elítélsz magadban és úgy érzed mások is elítélnek ez miatt.


Saját vélemény: Próbáld elfogadni magad olyannak, amilyen vagy. Vállald önmagad és így van esélyed, hogy olyan partnert találsz, aki elfogad téged olyannak, amilyen vagy.

2018. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!