Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez alvásparalízis lehetett?

Ez alvásparalízis lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Ma reggel felébredtem, a kezem a nem volt a takaró alatt, ezért vissza akartam húzni, viszont nem tudtam könnyen megmozdítani, csak nagyon-nagyon nehezen sikerült visszahúznom. Ezután hirtelen minden kifehéredett, villogó fényeket láttam, és nagyon hangos tompa dudálást hallottam. Eszembe jutott, hogy pár napja pont itt olvastam az alvásparalízisről, és talán ez is az lehet.Nagy nehezen kinyitottam a szemem, és akkor minden elmúlt. Eléggé ijesztő volt, pedig csak pár másodpercig tartott. Szerintetek ez az volt?



2015. márc. 15. 15:13
 1/9 anonim válasza:
Nem lehet, hogy enyhe epilepsziás roham?
2015. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem az, ha rám hallgatsz nem próbálod meg kinyitni a szemed :D
2015. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.: De mi válthatta ki?

2.: Ezzel kicsit rám ijesztettél...ha kinyitom a szemem mi történhet/történhetett volna?

2015. márc. 15. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy alvásparalízis volt, de én úgy tudom, hogy ha az van kitudod nyitni a szemedet, de ez csak az én tapasztalatom
2015. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia:)


Igen, az volt.

Egészségedre.

2015. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De én ugy tudom, hogy alvásparaliziskor egyáltalán nem tudsz mozogni. Mert velem is volt ilyen, de én egyáltalán nem tudtam mozogni, egy bizonyos ideig levegőt sem kaptam.
2015. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy az alvásparalízis az, amikor lefekszel aludni, és az ágyban nem mozdulsz meg sokáig, és az agyad "ki akarja kapcsolni a testedet", mert azt hiszi, hogy alszol. És amikor ez megtörténik, akkor jelentkeznek ehhez hasonló tünetek. Én is olvastam erről a közelmúltban, és direkt kipróbáltam. Nehéz volt, mert viszketett a talpam, de nem mozdulhattam meg, különben kezdhettem volna elölről..

Amikor elkezdődött az alvásparalízisom, elkezdtek zsibbadni a végtagjaim, és olyan érzés volt, mintha kb. 1 kg-ot ráraktak volna a lábaimra és a kezeimre. Levegőt is mintha kicsit nehezebben vettem volna, de az szerintem csak a meglepődésemtől volt. A szememet ki tudtam nyitni és ki is nyitottam, de amikor csukva volt akkor villogó fényeket láttam. (Olyan mozgó, színes pacákat a fekete háttérben, de sokkal gyorsabbak voltak, mint általában.) Ez ment 1 percig, aztán meguntam, és megpróbáltam megmozdítani a bal kezemet és lábamat. Nehezen tudtam megmozdítani, ezért befeszítettem, és csak lassan tudtam mozogni. De utána néhány másodperccel el is múlt az egész.


Lehet, hogy az általad leírtak is azok voltak, de szerintem ilyen csak lefekvéskor lehet.


A 2. válaszadó szerintem csak hülyeségből írta azt, hogy ne nyisd ki a szemed, mert, hogy "lehet, hogy szellem/démon" volt. :D

2015. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előző (7.) válaszadó vagyok.


Kicsit utánanéztem az alvásparalízisnak, és kiderült, hogy ilyen felkeléskor is lehet.


Itt olvastam, szerintem te is olvasd el, hátha nálad is ez volt:


[link]


A Jellemzői-nél van az, amiről én főképp írtam.

2015. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. márc. 16. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!