Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura álmom volt. Tudatalatti?...

Fura álmom volt. Tudatalatti? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Igazából, jót mosolyogtam amikor felébredtem.

Egy fiú osztálytársammal álmodtam, akivel elég keveset beszélek. Sőt alig beszélgetek vele :-D

Most meg azt álmodtam, hogy egy farönkön ült, előtte volt egy papír, és valamit rajzolgatott. Mellé ültem, és a vállára hajtottam a fejemet. Aztán kivettem a kezéből a tollat, és ráírtam a papírra, hogy "szeretlek" erre oldalra nézett, mosolygott és visszakérdezett, hogy "igen?" és mondta hogy fejtsem ki bővebben :-)

Erre felébredtem :-D :-D

Nagyon fura volt. Amúgy nem beszéltem vele aznap amikor ezt álmodtam, és vonzódni se vonzódom hozzá különösebben

:D

19/L



2015. nov. 19. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond hogy nincs pasid, és telistele vagy érzelemmel! Örülj hogy nem durvábbakat álmodsz! :-)

F/60

2015. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem feltétlenül jelent semmit. Én volt hogy olyat álmodtam, hogy egy sráccal óriási haverok vagyunk, rendesen barátságot éreztem álmomban....pedig a való életben ki nem állhatjuk egymást.
2015. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!