Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés után vagyok,3hónapja...

Peteérés után vagyok,3hónapja hagytam abba a gyógyszert, és ez volt az első ovum, voltunk párommal együtt, és tegnap ovu vége felé olyan alhasi görcsöm volt az óra közben hogy durva volt, többször megálltam, mert azt hittem minnyár megjön?!

Figyelt kérdés
Mi lehet szerintetek az oka?
2017. nov. 24. 07:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok személyi edzésre,het 5x plusz kedd csüt.este capueira erobic,ez eddig nem okozott gondot :(
2017. nov. 24. 07:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt kerdes de gondoltam szolok h a peteeresre rosst hatással van a tul sok sport es a heti 5 az TÚL SOK! En is 4x jartam de azt is levettem heti 3ra.. mondjuk akkor mar keso volt closti kellett h legyen valami kis ovuláciom..
2017. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Minnyár?! :O
2017. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!