Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez az álom?

Jelenthet valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Àlmomban Indiában voltunk, de már fogalmam sincs, hogy kerültünk oda.

Eredetileg a párommal mentem, aztán neki el kellett mennie valahová, én meg egyedül maradtam.

Egy darabig lent ültem egy épületben az alagsorban (valamire vártam, több nem rémlik), majd odajött hozzám egy ismeretlen fiatal srác, hogy menjek vele. Nem emlékszem sok mindenre vele kapcsolatban, csak arra, hogy nagyon szépen volt felöltözve (sötétkékbe, arany ékszerekkel, ha ez számít), és azt mondta, kövessem.

Arra még emlékszem, hogy mondta, honnan származik (valami G. betűvel kezdődő hely, de emlékszem, álmomban megállapítottam, hogy ilyen ország nincs), illetve azt, hogy nagyon sok neve van, mert őt mindenhol máshogy hívják.

Szaladtunk felfelé rengeteg lépcsőn, aztán elveszttettem szem elől. Kiértem valami hatalmas térbe, aminek a közepén egy magas épület állt. Egy idősebb asszony karon fogott, és mondta, hogy menjek vele, mert eljönnek (kik?).

Mondta, hogy feküdjek hanyatt a földre, és nézzem az eget az épület felett. Az erkélyre kék korsók voltak kiállítva, és néztem, mintha azok picit mozognának.

Utána az ég lassan átment rózsaszínbe (kékből), és megjelent egy arany szimbólum (nem emlékszem, mit ábrázolt, csak annyira, hogy kört adtak ki a részletek).

Utána elkezdtem szaladni, és egy egészen más városban, más helyen találtam magam, az utolsó emlékem az, hogy próbálom elérni a párom, hogy mi tart ilyen sokáig.



Az érzésre, amikor a földön feküdtem, tisztán emlékszem, nagyon nyugodt voltam, és vártam valamit boldogan.


2018. febr. 17. 10:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerem az indiai kultúrát (ezért fogalmam sincs, mit jelent a kék szín, illetve hogy mi volt a szimbólum, vagy kik "jönnek el"), az álmomban látott épülethez találtam hasonlót google-n.
2018. febr. 17. 10:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyik kék korsó összetört, ha ez számít
2018. febr. 17. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez az álom azt jelenti, hogy aludtál.
2018. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem az itt megjelenő kérdések nagyrészével ellentétben én még értelmesen tettem fel az enyémet, ennek értelmében elvárom a hasonló színvonalú válaszokat.

Amennyiben ilyet nem tudsz adni, inkább ne írj.

2018. febr. 17. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek az álomnak a jelentését nem tudom megfejteni.

De az álom típusa alapján létező helyszínen, önálló entitásokkal találkoztál.

Ami történt veled az az irracionális valósában történt, így a hatása a racionális valóságodban nem jelenik majd meg egyértelműen.

2018. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Basszus! Volt egy àlmom kb 10 éve ha nem több.Azt hiszem le is írtam valamelyik àlomnaplomba.Majd megprobàlom megkeresni ha érdekel.Abból az àlomból leginkàbb arra emlékszem,hogy felnéztem a tiszta kék égre és ott megjelent egy arany színű szimbólum.Nagyjàból kör alakú volt,csak volt benne valami àbra vagy betű is(remělem lerajzoltam ébredés utàn.Miközben a szimbólumot néztem,egy hang beszélt hozzàm,vallàsokról mondott valamit.Valami olyasmi volt az értelme hogy minden vallàsnak közös volt egykor az eredete és valahogy ehhez tàrsultva szimbólum.De nem emlékszem màr pontosan.Csak a kép még itt van nagyon a szemem előtt.
2018. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!