Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam katasztrófa...

Miért álmodtam katasztrófa helyszint?

Figyelt kérdés

Olyan éjjel egy percig elcsodálkoztam az álmon, de gyorsan visszaludtam. Ilyesmit még sohasem álmodtam, és elég durva.


Szóval az álomban néhány ismeretlen (de az álomban ismerősök) mondták, hogy menjek és keressem meg (nem tudom mit kellett keresnem) szóval a helyszín inkább egy vonatállomás, és mindenhol halott ember volt. Egynémelyre ránéztem, de aztán inkább kerültem ezt. Egy ilyen alagútszerűségben volt néhány túlélő, akik mentették őket.


Egyébként a belső párbeszédem ebben az álomhelyzetben érdekes volt számomra. Szóval bementem a helyszínre és a látvány döbbenetes volt. Arra gondoltam "most már értem miért nem akartak bejönni a többiek. Nekem csinálták a helyszínt, ők csak statiszták, nem igazi sebesültek, nem igazi holttestek"

Bár mégsem bámultam meg őket, és mikor felmerült bennem, hogy ami itt történik nem valódi, mégiscsak megnéztem egy sérültet, és akkor felébredtem.


A napokban két dolog esett meg egyik filmben "az álmok emlékek"

A másik a cigisdobozon lévő emberek. A rádióban volt, hogy azok nem valódi holttestek, hanem statiszták (anno kérdeztem egy kollékát, hogy ez jogilag nem lehet valódi hulla, hiszen egy embernek van családja, ismerősei...szal nem tudtam, hogy a cigisdobozon a látvány valódi-e)

Mindenesetre a tegnapi radióadásból választ kaptam, 30 ezer forintott kapott az a illető, aki hullamént pózol a cigisdobozon)


Ez nem kérdés csak megosztottam, mert hullajó.



2018. febr. 21. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Néhány dolgot le tudsz írni arról, hogy milyen az életed?

Csak mert nagy valószínűséggel azzal van kapcsolatban. Mint az álmok általában.

2019. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!