Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet tudatosan álmodni?...

Hogy lehet tudatosan álmodni? Szeretném kiprobalni. Mit kell tegyek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
2%

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy hogyan lehet tudatosan aludni. Hát sehogy. Mert pont addig, amíg tudsz magadról, nem alszol.


Tudatosan álmodni... Álmodozni, azt igen. :)

2018. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%
Persze, hogy lehet tudatosan álmodni. Vannak rá weboldalak és gyakorlatok.
2018. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Az ilyen f_szságokra ott van az ezotéria kategória
2018. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Tény, hogy inkább oda kellett volna kiírni, de azért nem hülyeség.
2018. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tudatos álmodás hosszú és kitartó munka eredménye, nem jön csak úgy magától.

Van, aki heteken vagy hónapokon keresztül komolyan gyakorol az első kósza élményig.

Gyakorlatokat sok helyen találsz, a kitartás és az önfegyelem pedig benned kell legyen. Ha bármelyik hiányzik, inkább ne is kezd el.

2018. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legkönnyebb technika, de kitartás kell hozzá a cat, keress rá: cat lucid dreaming.

Egyáltalán nem hülyeség, de tényleges tudatossághoz sok idő kell, nekem eddig csak 2x volt tudatos álmom, az első aznap amikor akartam össze is jött és csak annyi kellett hogy akarjam.

2018. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SZücsöm ***** válasza:
Én az a fajta vagyok aki ha valami ostoba ezos kérdést olvas nem hagyom ki az esélyt a trollkodásra. De ez a kérdés se nem ezo se nem ostoba, mivel tudatos álom létezik és semmi különleges nincs benne lényegében annyit tesz hogy miközben álmodsz tudatára ébredsz annak a ténynek hogy éppen egy álomban vagy és valamilyen szinten képes vagy az álmodat irányítani. Havonta legalább 1 szer én is szoktam így aludni/álmodni.
2018. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lehet, de kipróbálni nem nagyon tudod.

Sok gyakorlással viszont elérhető.

2018. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!