Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam. Szerintetek ez mit...

Álmodtam. Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Az álmomban találkoztam az exemmel(mar rég szét mentünk, nem szoktam rá gondolni, nem hiányzik és nem is szeretem) és azt mondta én nagyon hiányzok neki, erre én otthagytam öt.


Van egy srac, akit mar egy éve ismerek, beszélgettünk és tok aranyos volt meg minden, és egyszer két haverjaval(akik nekem edző társaim) belém kötött, aztán azóta nem is irt meg nem beszéltünk, de versenyeken mindig köszön meg néha mosolyog.


Szóval otthagytam az exem az álmomban és ez a srac akivel összevesztem, kint várt az ajtó előtt, este volt. Beszélgettünk, nevettünk és szórakoztunk mint akik nagyon joba vannak, néha megérintett, folyamatosan nézett és mosolygott. Majd egy szobába kerültünk, mar reggel volt és néztük a tv t , össze bújva. Rövidnadrágban voltam, tudjatok ilyen lazaban. És ahogy feküdtünk osszebujva, o alulról bele markolt a nadrágomba és feljebb huzta, így kint volt belőle a fenekem, majd a nadrággal egyutt fogta a seggem, én raneztem, bele markolt a fenekembe(kicsit erősen, olyan izgató am) es mielőtt megcsokolt volna felkeltem.


Szerintetek ez mit jelent? Miért pont ok voltak benne, mi az összefüggés, vagy miért vagyok én ezzel a fiúval?



2018. febr. 28. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Az álombéli helyszínről nem írtál semmit. Hol találkoztál az exeddel, és a sráccal akivel összevesztél? A szobáról írj valamit! Kor, nem?
2018. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A volt párod társaságát már kellemetlennek, vagy közömbösnek tartod, de a másik sráccal pedig jól érzed magad. Én ezt olvasom ki ebből.
2018. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A helyszínek teljesen ismeretlenek, nem tudom hova tenni őket. Én 16/l, exem 16/f, akivel osszevesztem pedig 17/f
2018. febr. 28. 14:23
 4/10 A kérdező kommentje:
A szoba fényes volt, be volt húzva a függöny és azon keresztül sütött be a nap, sárgás volt a fal, nagyon barátságos volt
2018. febr. 28. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
De hát a helyszínek? Mégis épületben, utcán, barlangban. Jó hogy ismeretlen, hisz a tudatalattid kreálta.
2018. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat az exemmel egy szobában voltunk ahol alig égtek a lámpák, félhomály volt, az utcan amikor sétáltunk akkor egy dombon mentünk fel, közvilágítás vilagitott
2018. febr. 28. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
végleg eltávozik az exed. Most ért véget a szakításod.
2018. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, és a másik fiú hogy kerül oda?
2018. márc. 1. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:

A szoba az exeddel való közös életeteket szimbolizálja. Nem látod, nem akarod tisztán látni a helyzetet (félhomály) és meg szeretnél szabadulni tőle (otthagytam). Mert van egy srác akivel összevesztél, alig várja, hogy kilépj a kapcsolatból (ajtó előtt vár).

Az utca az életedről szól új helyszín. Helyére akar lépni (beszélgettünk). De neked ez fárasztó (este). De idővel kissé felkelti az érdeklődésedet (dombon felfelé). Nem tartod őszintének, helyes útnak (közvilágítás). Szexuálisan felcsigáz (megérint, néz, mosolyog).

Következő helyszín a kapcsolatotokról szól, a szoba ezt jelképezi. Fantáziadús, izgalmas (sárga fal). Tudatosság, megértés jellemzi (fényes). Ilyenkor nem fontos a valóság (függöny). Megkönnyebbülés, feltöltődés (napos). Kellemes idő töltés (tv), nyitottság, elfogadás (rövidnadrág, belemarkolt) jellemzi.

2018. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ohh, utolsó, nagyon szépen köszönöm a választ...nagyon sokat segítettél :)
2018. márc. 2. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!