Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megjelent a sátán,...

Álmomban megjelent a sátán, mit jelent?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam, hogy ezt a kérdést a vallás vagy az álom témába tegyem végül inkább ide. Még régebben álmodtam ezt, nagyon valóságosnak tűnt. Sajnos régebben eléggé rossz életet éltem (szerencsejáték, prostik, szextelefon), ennek ellenére már gyerek koromtól Istenhivő vagyok, igaz nem gyakorlom a vallást.

Szóval próbálok jó útra térni. És ez pont akkoriban volt amikor elkezdtem, eldöntötem hogy változok, volt egy alak az álmomban, nem tudom kicsoda, lehet egy idegen v barát, de egy ember volt és mondta hogy játssz ezzel a játékkal. Én mondtam, hogy nem. Ez megismétlődött többször. Kedvesen ajánlotta, majd utána eltorzult a hangja és azt mondta hogy nekem nem mondhatsz nemet mert én vagyok a sátán, és ilyenkor ordítani akartam de nem tudtam, tényleg ez egy borzalmas álom volt.

Aztán az este dolgoztam és közben gondolkodtam mindenfélén valahogy eszembe jutott, és teljesen libabőrös lettem.

Ma reggel rákerestem itt a GYK-n hogy mit jelent.

Valaki írta, hogy a számok is üzenhetnek nekünk, hol van a legközelebb szám? ránéztem az órára...

6: 36, ez máshogy felírva: 6: 6*6 mi a Sátán száma?


Igazából én hiszek a túlvilági dolgokban, de lehet hogy csak képzelgés, még ha az is, miért nem Istennel álmodok, ha én hozzá akarok közel kerülni?



2018. márc. 2. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Az álom az csak álom. Túlságosan belementél ebbe a vallási hóbortba, azért álmodsz marhaságokat.
2018. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért álmodtál ilyet, mert ahogy írtad, akkoriban döntöttél úgy, hogy változtatsz. Tulajdonképpen a lelki képed manifesztálódott abban az álomban: az ördög, azaz a régi életed, aki nem akarja, hogy a jó útra térj. És hát hívő vagy. Ha mondjuk a skandináv istenekben hinnél, akkor pl Loki jelent volna meg, érted. :D A 6:36 szimpla véletlen, és már csak azért is belelátod a 666-ot.
2018. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hiedelem istenellenes.


Istennek s vallásoknak szinte semmi köze egymáshoz.


Sátán mint szimbolika valóban a 3 darab hatos jelet kapta, de informálódj.


Azért álmodtad ezt, hogy megerősítsenek a változási vágyadban. A vágyad, hogy közelebb kerülj isteni önmagadhoz lényegtelen az álmok szempontjából. Ott felfokozott vagy s folyamatot segítik elő.


Ha van kérdésed, írj nyugodtan.

2018. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!