Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavar?...

Borderline személyiségzavar? Valódi betegség, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy mi is ez. Csak olvastam róla, és a leírtak alapján magamra ismertem. De én ezt nem érzem betegségnek. Inkább úgy mondanám, hogy jellemtelen ember vagyok, egy sz*r alak. Nem kell mindenre valami betegséget kitalálni, nem lehet mindenki mintaember. Olvastam azt is, hogy a pszichológusok ezzel a "betegséggel" birkóznak meg a legnehezebben... De hát azért, mert ez nem egy létező betegség, csak nyomorék az illető! Azt meg tényleg nehéz gyógyítani. Tizennyolc éves lány vagyok.

2013. jún. 7. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ne légy ilyen előítéletes :-) "Nyomorék az illető" - hát ez nem valami szép :-) Magadra se gondolj ilyen formában! Nem feltétlenül beteg az, akire ezek a tünetek illenek, de minden ember más, és mindenki máshogy küzd meg az élet nehézségeivel. A jellemet pedig lehet fejleszteni.
2013. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ez a "nyomorék az illető" inkább csak nekem szól. Életképtelen vagyok.
2013. jún. 7. 20:44
 3/3 anonim válasza:

Attól még hogy magadra ismertél a tüneteid alapján az nem jelent semmit, legtöbbször az illető nem fogja fel hogy van!

Hogy megbizonyosodj menj el szakemberhez.

2013. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!