Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetek szerelmes álmomban?...

Lehetek szerelmes álmomban? Vagy mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy esküvőn találkoztam egy számomra ismeretlen fiuval .Már akkor éreztem hogy beleszerettem! Egy hosszú asztalnál ült mindenki aki volt az esküvőn és ettek de én nm voltam éhes így csak ültem és nézelődtem! Ott üllt melletem az a fiú és megkérdezte miért nem eszek? Mondtam hogy nem vagyok éhes erre az ő tányérjából ételt adott a számba! Elmosolyodtunk mind a ketten és én is elkezdtem enni ! Végül egész evés közben a kezünk valahogy mindig találkozott majd a végén annyira nevettünk mind a ketten hogy nem is tudtunk beszélgetni ! De mintha egészen megismertem volna! Végül össze kente az arcomat és én is össze kentem az övét és az arcát az arcomba törölte úgy hogy majdnem megcsókolt! Vége lett az esküvőnek mindenki ment haza ... Ő is de azelőtt megkérdezte hogy hol lakom én elmondtam és azután két napig mindig eljött és találkoztunk és sétáltunk és mindig valamit csinált és megfogta a kezem! Második nap kérdeztem hogy nincs e kedve elmondani a nevét hogy beszéljünk az interneten keresztűl de ő azt mondta hogy minden nap el fog jönni és nem érdemes interneten beszélni mert csak unalmassá teszi a kapcsolatunkat...és vége

Miután felébredtem még mindig éreztem hogy vonzódom a fiúhoz közben meg nem is ismerem :(



2018. ápr. 10. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Szeretnél magadnak egy férjet (esküvőn találkoztam). Mindenki végzi a napi feladatát (eszik), de te passzívan elmélkedsz (csak ültem és nézelődtem). Hogy szeretnél egy gondoskodó fiút (ételt adott a számba). Aki veled van jóban (ettünk) és rosszban (kezünk mindig találkozott). A fiú megváltoztat téged (össze kente az arcomat) és te szintúgy őt. Úgy hogy a végén összepasszoljatok, egyformák legyetek (arcát az arcomba törölte). (vége az esküvőnek) Továbbiakban milyen lenne az életed egy férjjel. Rendszeresen foglalkozna veled (mindig eljön). Megnyugtatna (sétáltunk), elfogadna téged (megfogta a kezem).
2018. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a valóságban? Van párod?
2018. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen van barátom már majdnem két éve!
2018. ápr. 12. 05:49
 4/4 Böbicike válasza:

Mit jelent? Szerelmes lettem belé álmomban.


Ismerem a srácot..mármint ahol dolgozom szoktam látni..nagy ritkán hozzam is szol ..neha egy kis mosoly..de pusztán még csak munka miatt.

Teccik ez tény..

És álmomba...szeretném ha valóság lenne...de azota hülyén érzem magam ha a közelembe van.

Álmodtam vele...álmodtam h hozzám ér...és csak álltunk és öleltük egymást...annyira valósnak tűnik h szinte fáj ha belegondolok.Annyira csodálatos érzés volt érezni.. hihetetlen h nem történt meg.

De miert pont vele?hisz annyira tetszik? Ez egy jel lenne?

Hihetetlenül hangzik de mintha beleszerettem vna az álmom miatt...

Tény hogy elég szerencsetlen vagyok a ferfiakkal miota a 6 eves kapcsolatomnak vege lett mar egy eve..azota csak komolytalanok voltak.. és vágyok már a szerelemre .ez csak ezért lenne.. tiszta hülyének érzem magam...

2019. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!