Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nemrég elhunyt családtagjaim...

Aniiiiiiiii kérdése:

Nemrég elhunyt családtagjaim álmomban mindig azt jelzik felém, hogy nincs semmi baj, ők nem haltak meg, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

1 hónapja hunyt el apukám és papám, másfél éve a mamám, ők hárman együtt laktak, én kb. 3 hónaponként látogattam meg őket.

Mamám halála után nem álmodtam vele, viszont most, hogy meghalt apu és papa is, nagyon sokszor álmodom mind a hármukkal, és mondogatják nekem, hogy ők jól vannak, nem haltak meg, és úgy vagyunk ott a házukban, mint amikor még a valóságban együtt voltunk, amikor találkoztam velük.

Álmomban először tisztában vagyok vele, hogy ők meghaltak, mondom is nekik, aztán mégis elhitetik velem, hogy ők tényleg élnek, és akkor örülök nekik, hogy megint együtt lehetünk.


2018. ápr. 14. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is álmodtam ilyet, mikor nagypapám meghalt. Az álmomba tudtam, hogy meghalt és amikor megláttam Őt, odamentem hozzá és megkérdeztem tőle, hogy " Tudod e, hogy meghaltál?"


Sajnálom a szeretteid halálát, de szerintem az agyad így dolgozza fel. Azt szeretnéd, hogy mind a ketten éljenek, de kezded feldolgozni a halálukat így a kettő érzés összemosódik benned, ezért álmodod ezt.

2018. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen úgy vagyok,mint ti.Nagypapám is azt mondta álmomban a halála után évekkel,hogy annyit mond hogy ő nem halt meg,de nem mondja el mi van a halál után,pedig kérdeztem álmomban.Nagymamámmal sokat álmodok még most is,eleinte álmomban mikor mondtam neki hogy tudja-e hogy meghalt,mindig csak sírt hogy nem hiszi el,mostanában csak történéseket álmodok vele,vagy beszélgetünk.
2018. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a trauma miatt, mint fentebb írták, vagy így próbálnak kapcsolatba lépni veled.
2018. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de azért válaszolok, ha szabad. Én hiszen az örök életben, ezért sztem azt akarták elmondani neked, h élnek, de már Odafent laknak. Jobbulást!:-)
2019. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!