Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez vajon mit jelenthet?

Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Ma éjjel azt álmodtam hogy egy volt osztálytársammal (akit nem kedveltem) kirándultunk. Egy várnál sétáltunk, már este volt, kissé rossz környék volt az... elment mellettünk 3-4 sötétebb bőrű fiatal srác, az egyik egy biciklit tolt. Majd miután elmentek mellettünk elkezdtünk futni, az egyik fiú utánunk és a másik lányt elkapta és megerőszakolta. Nekem sikerült megmenekülnöm. Próbáltam segítséget kérni, de senki nem állt meg, senki se segített nekem.


Kiváncsi lennék, mit gondoltok róla! Már egy-egy motívum/szimbólum jelentése is sok segítség lenne!


Köszönöm szépen!



2018. ápr. 15. 14:54
 1/2 anonim válasza:
Érdekes álom egyben kicsit ijesztő is
2018. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. szexuális probléma

2. teljes tehetetlenség egy helyzettel kapcsolatban. hatalom nélküliség állapota.


örülök hogy nem ijedtél halálra ettől az álomtól!

nem jelenti te megerőszakolásodat! Ahogy valami Krúdi féle baromságszótár mondaná.

2018. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!