Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Április 2-án hunyt el imádott nagymamám rákban. A lehető legközelebb álltunk egymáshoz, így nagyon megviselt és még most sem dolgoztam fel.


A temetése után egy héttel álmodtam vele, de a két álom között felébredtem, az elsőben úgy nézett ki, mint a rák előtt, megvolt a haja, de mondta, hogy már halott, majd egy kis beszélgetés után elment, de mondta, hogy takarjam el az arcomat, mert el fog csunyulni az arca és tudja, hogy nem néztem meg a temetésen sem. Ezután felébredtem, de visszaaludtam és az volt benne, hogy mentem haza biciklivel (ahogy

mindig szoktam) és a kereszteződésben sepregetett a fehér kabátjában, de le volt fogyva, rövid volt a haja, pont úgy nézett ki, mint mikor utoljára láttam a kórházban. Köszöntem neki, hogy “csá mama” (mindig így szoktam ezt is), ő pedig visszaintegetett és sepregetett tovább, én meg mentem haza.


Ezután az álom után egy napot sírtam, mert nagyom megviselt azonnal a temetés után, de mondogattam neki, hogy nem bántott vele és ne féljen újra jönni az álmomban.


Az utóbbi három napban 2x is ez történt. Az elsőben nem nagyon emlékszem semmire, csak erre, viszont nyomasztó volt az egész és mama úgy volt benne, hogy feküdt az ágyában, de halott volt. Ma éjjel pedig azt, hogy elmentem a tatámhoz, ugyanis ő még él és hívtuk a mamát, ő pedig jött és beszélgettünk vele, elmondtuk mi történt velünk, meg ilyenek és volt szerencsém kettesben is beszélgetni vele. Tudni kell, hogy a temetésén írtam neki egy levelet, amit a koporsóba tettem mellé, az unokatesóm pedig rajzolt neki. Azt mondta, hogy az ő rajzát megnézte, de az én levelemet még nem olvasta el és bekönnyezett a szeme.


Anyukám szerint azért álmodok vele, mert ez azt jelenti, hogy velem van. De lehetséges az is, hogy tényleg vele beszélgettem? Ti mit gondoltok? Bocsánat, hogy egy kicsit hosszú lett. :)



2018. máj. 19. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjátok tovább menni a nagymamát. Próbáljátok elfogadni, hogy meghalt. Most még újdonság, de később már nyűg lesz a dolog a nyakatokon. Búcsúzzatok el tőle és lépjetek tovább.
2018. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jos80 válasza:
Az elottem szóló megfogta a lényeget mivel a keresztezodesben volt,igy válaszút előtt áll...nehéz elengedni nagyon tudom...(én draga nagyimtól pár nappal halála előtt megkerdeztem:mit tehetek érted ? Mire érthetően azt mondta hogy IMÁDKOZZ ÉRTEM!...)szerintem menj ki a sirjahoz,gyujtsmegegy mécsest és IMÁDKOZZ...
2018. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!