Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?...

Mit jelenthetett ez az álom? Miért utaztam vissza az időben?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy álltam az utcánk sarkán. Jó ido volt a nap sütött boldog voltam az emberek kint voltak az utcán. Aztán egyszer csak beborult elkezdett alkonyodni az emberek eltűntek . Elfogott egy nyomasztò èrzés tudtam h vmI történt. Valahogy rájöttem hogy visszautaztam az idoben 2007-be. Haza akartam menni hatha ott vàlaszt talàlok hogy hogyan juthatnèk vissza a jelenembe. De nem akartam hogy meglássanak mivel az hatással lenne a jelenemre. Nem tudtam bemenni a házba mert mindenki otthon volt. Ekkora már korom sötét volt nem voltak csillagok ès hold sem az ègen. Bepànikoltam. Aztán egyszer csak jött egy intenzìv èrzés hogy el kell mennem egy személyhez(aki a plátòi szerelmem) mert ott biztonságban leszek ès talàn segit haza jutni. Elbicikliztem hát a házukhoz. Láttam hogy ègnek a villanyok. Benèztem az ablakon de nem láttam sehol. Viszont volt egy idegen kopasz ember aki èszrevette hogy leskelődöm és azt hitte vmi betörő vagyok. Fogott egy nagy fa ütőt ès kijött a házból. Nagyon megijedtem elkezdtem rohanni ès elbújtam egy árokban amig vissza nem ment a hàzba. Azután elkezdtem sìrni mert nem tudtam találkozni ezzel a szemèllyel de tudtam hogy meg kell keresnem beszèlnem kell vele mert ùgy èreztem ő a másik "felem" ès szinte fizikaI fájdalmat okoz ha nem talàlkozhatunk. Itt felèbredtem.

Nagyon rossz èrzés fogott el ezután az álom utàn. Mit jelenthetett?



2018. febr. 19. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Bánod, hogy ez a szerelem plátói maradt?
2018. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit mert az a szemèlyisèg amit "elkèpzeltem" a "testhez" nem lètezik.
2018. febr. 20. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!