Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent tobb alkalommal is...

Evi1199422 kérdése:

Mit jelent tobb alkalommal is erdovel almondni, tehat ugy hogy en egy erdoben vagyok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem jelent. Az álmok a napközbeni emlékeid és a hozzájuk kapcsolódó asszociációk lenyomatai.
2018. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az álmok egy része a hétkoznapi élet érzelmeinek katalogizálásban segít. Eltárolni az emlékeket.

De vannak olyan álmok amik jelentéssel bírnak.


Erdő mindig az élet erdeje. Átvitt értelemben az életedre utal. költészeti, irodalmi módszerekkel tudod felfeljteni mintha verset elemeznél.

2018. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy van jelentése. Honnan veszed ezt a hülyeséget? Ilyesmikben maximum a középkorig hittek, akkor is csak a buta emberek.
2018. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy medwe által leled halálod. Valamikor.
2018. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tudom, hogy nem arra vagy kíváncsi, hogy a tudomány mit mond erről, hanem hogy a régi idők emberei mit mondtak. Én ezeket találtam:

Az álomfejtők szerint, aki álmában erdőn vág keresztül, vagy fák között sétál, átmeneti időszakot él meg. Lehet, hogy az ösztöneinek engedelmeskedik. Ha viszont az álmodó eltéved az erdőben, az annak a jele, hogy tudata alatt önmaga jobb megértésére törekszik, de jelentheti azt is, hogy egy új időszak kezdődik az életében. A sűrű, zöld erdő megcsalás jele, erdőt messziről látni, félelmet jelent.

Vagy:

ERDŐ- Becsapnak, de nem veszed észre, azt hiszed, hogy kiváló emberismerő vagy, pedig gyakran tévedsz. Őserdő: nem igazodsz ki valami problémában. Őszi erdő: emlékezés, nosztalgia.

Vagy:

Az 1756-os könyv szerint: erdő, ha zöld, és a nagy fáknak ágaitól oly sűrű, hogy nehezen járhatni el benne: méltóságot jegyez, de nem kedved szerint valót.

Kerner szerint: erdőt messziről látni: félelem. Sötét erdőben járni: megcsalás jegye. Nagy fájdalom. Erdőégés: fájdalom. Fiatal erdőben járni: nagyon jó.

2018. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom minden valasz adonak! En tapasztalatbol mondom,igen is vannak olyan almok amelyek jelentessel birnak...pl.:en van hogy tudom,hogy bizonyos almom jelent vmit...szokasom sajnos meg almodni dolgokat...volt hogy azt almodtam a kutyamat megtamadta tobb kutya es aznap megtortent es ki mutottek a szemet..es ez nem az elso eset ..meselhetnek meg..tehat en tudom hogy nemelyik alom jelent valamit!
2018. máj. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!