Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legdurvább rémálmod...

Mi volt a legdurvább rémálmod eddig?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy álmom, ahol egy hosszú szobában voltam, telis-tele tükrökkel. Ahogy mentem, mindegyikben máshogy néztem ki - az egyikben két fejem volt, a másikban nem volt arcom, valamelyikben konkrétan olyan szemem volt mint egy csirkének

(ha viccesnek hangzik... hát, nem volt az: [link] valami ilyesmi


Hajnalig nem mertem lehunyni a szemem



2018. jún. 7. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt álmodtam, hogy alszok, és közben azt álmodom, hogy alszok. Álmomban felébredtem, de még az is álom volt. Hú b.+ szerintem 2 -3 napig nem mertem elaludni utána.
2018. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen nem volt, emlékezetes, ami olyan hűűűű de rémséges lett volna.


Tükrös álmom volt egyszer, egyikbe rosszabbul néztem ki mint a másikba. Annak tudtam be, hogy 30 évvel ezelőtt jártam az elvarázsolt kastélyba a vidámparkba :D

2018. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érettségi előtti álmomban elkaptak minket valami magas növésű, idegenféle alakok és elkezdtek mindenkit halomra ölni, leginkább lándzsákkal meg földhöz csapkodással. De ilyen hiperrealisztikus trancsírozás volt, hibátlan képi megvalósítással :) olyannyira, hogy mikor felriadtam, az volt az azonnali gondolatom, hogy "Ide is be fognak jönni???" és pár másodpercig csak kapkodtam a levegőt a takaró alatt.
2018. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Pókok, állandóan rám akarnak mászni...
2018. jún. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt egy visszatérő rémálmom, amiben kutyák kergettek, és alig tudtam előlük elmenekülni, kb. a levegőben kapálózott a lábam, és mindig csak egy hajszálon múlt, hogy egérutat nyertem. Aztán mikor rájöttem, mit szimbolizálnak, és elkezdtem dolgozni a problémán, nem tért vissza ez az álom.
2018. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Földműves voltam, éppen pihenésben, 3-5 ember összesen, látott valaki egy lovast a távolból közeledni, ijedtünkben összecsődültünk egy kis domb tetejére ahol votl egy nyitott istálló ott közösen bevártuk a lovast, itt már ketten voltak.

Filmszakadás, egyedül futok, de már nem bírom, kutyákkal üldöznek, de azok már csak ügetnek. A két lovas bekerít, közel kerülnek néhány méterre, de csak ügetnek a lóval, már nem először csinálnak ilyet, kis darab emberi húsokkal dobálnak ami lepattan rólam a földre, a kutyák ezt követik, már alig bírtam menni, itt már tudtam mi lesz a sorsom.

filmszakadás, térdelek, szemben velem az egyik kutya, hatalmas fekete nagyfejű izmos testalkatú narancssárga szemekkel, a szájába tettem egy darab húst és a két kezemmel fogtam össze a kutya száját. Zokogtam. Amikor felébredtem az érzés bennem maradt, de a gondolataim üresek voltak. Nem kerestem, hogy mi volt az ami történt velem aznap este. A mai napig, ha erre gondolok szomorúság és kétségbeesés tölt el.


Kedve #5 mit szimbolizál a kutya, mivel kellett neked dolgoznod?

2018. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos családtagjaimat szimbolizálták ezek a kutyák, akikkel konfliktusos volt a kapcsolatom, és nehéz volt kitörni a nyomásuk alól.
2018. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 Az nem álom volt, hanem egy emlék egy előző életedből, a tatárjárás idejéről. Tudom, mert én meg Batu kán voltam és volt egy ilyen kutyám.


Utólag is bocsi a dologért.

2018. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kergettek egy elektromos vezetékkel, végül eltaláltak vele. Éreztem, hogy meghalok. Utána volt a legrosszabb. Alap esetben ilyenkor felkelnék, de bent maradtam egy sötét helyen, nem volt testem, csak gondolkodni tudtam. Mint ha félig meddig tudatos álmom lett volna. Úgy emlékszem, sokáig ott voltam. Akkor ébredtem fel, amikor már nagyon erős félelmet éreztem, hogy valami gonosz is van ott, de nem látom.
2018. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:

Anyám meg akart ölni egy nagy konyhakéssel, én meg próbáltam elbújni egy nagy régi házban, ami nem olyan volt mint a valódi házunk. Sok nem használt, poros letakart cucc volt és a lepedők alá akartam bújni. De anyám megtalált és le akart szúrni, de gyorsan a kezembe akadt egy üvegdarab amivel addig szúrkáltam amíg meg nem halt, de még utána is, közben kiabáltam hogy többet nem bántasz te roh@dék, megyek és megkeresem az igazi anyámat te meg rohadj meg.

A valóságban volt egy tükrös szekrényünk, aminek a tükrében gyakran láttam éjszaka embereket járkálni. Sokszor ez is szerepelt ebben az álomban, ahogy a tükörből az emberek nézik ahogy engem kerget anyám, próbálok tőlük segítséget kérni de nem válaszolnak, csak néznek. Olyan 4-9 éves koromig volt ez az álmom rendszeresen, a fegyverek (kés, balta, bot, stb) változak néha de nagyjából ugyanez volt a forgatókönyv. Egyszer sikerült tovább is álmodnom, megtaláltak a rendőrök és nem hitték el, hogy anyám bántott és ezért szúrtam le, azt mondogatták hogy halálra fognak ítélni és hogy anya csak egy van. El is vittek valami gyerekbörtönbe amiben sok cigánygyerek volt. De ez a folytatás csak egyszer történt meg, a szurkálás után a többi alkalommal felébredtem.

2018. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!