Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Legdurvább rémálom?

Legdurvább rémálom?

Figyelt kérdés
Mi volt a legfélelmetesebb, legbrutálisabb rémálmod? Ha több is volt, mindet szívesen meghallgatom. :)

2015. aug. 23. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

üldöz valami, amit nem látok, esetleg a hangját hallom (nagyon félelmetes, nem evilági) és érzem, hogy rettenetesen félek tőle.


mikor először álmodtam ezt, arra keltem mintha ez a láthatatlan valami rajtam ülne, nem kaptam levegőt és halálfélelmem volt. tehát a rémálmom után még egy jó kis alvási paralízisem is volt.

2015. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Még leírni is szörnyű, de pár napja álmomban az öcsém temetését szerveztük... valamilyen balesetben halt meg még két fiatallal és a hozzátartozók közös temetést rendeztek. Életem eddigi legszörnyűbb álma volt, és ami a legrosszabb, hogy bár általában tisztában vagyok vele, hogy csak álmodom, de most nem voltam. Még gondoltam is rá, hogy bárcsak felébrednék és kiderülne, hogy csak álom volt (erre felébredtem...szerencsére). Az öcsémet szeretem a legjobban a világon és nem tudom,mit tennék, ha bármi is történne vele...


Egyébként rémálmaim vannak rendszeresen, de egyik se rázott így meg soha. Többször álmodtam már világvégét, inváziót, földönkívüliek vagy démonok/kísértetek üldöztek, eleven kígyót húztam ki a gyomromból a számon keresztül, meg is haltam már párszor (általában lezuhanok egy hídról a semmibe egy autóval).... ezek jutottak most eszembe


26/L

2015. aug. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Inkább az extrém szürreális, értelmetlen álmok szoktak lenni de volt egy emlékezetes.

Konkrétan mintha egy zombis filmbe cseppentem volna, menekültünk két ismerősömmel, be valami csatornarendszer felszíni bejárati ajtajához.

Persze ahogy lenni szokott kaptam egy harapást.

Benn meg jött a lelkizés, hogy ennyi nem mehetek tovább, viszont kérem az egyik pisztolyt egy tölténnyel.

Búcsúzkodás stb, de ez is totál reálisan mintha valóságban lenne.

Aztán ahogy elmentek bumm, de erre valahogy felébredtem szerencsére, tisztára mint a nagykönyvben.

2015. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem kiraza hideg is ha erre gondook.Engem almomban egylathatatlan ero emelgetett fel es ala ide oda hajigalt es nem tudtam mit tenni ellene.nagyon felelmetes hidd el.
2015. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Beszélgettem egy emberel, ült velem szemben egy szobában.

A szoba... Pislákoló lámpa, szürke falak, bent középen egy bordó fa asztal, két oldalán két szürke párnás szék.

Az ember... fiatal,egész helyes férfi. Én 16 évesen ücsörgöm.

A beszélgetés témája... Megölt egy embert...

Hideg vérrel kérdezgetem:

Lelőtted? "beugrik a kép amint lelövök egy embert"

Feldaraboltad? "Beugrik a kép ahogy levágom a fent említett lelőtt ember fejét és karját"

Ez folytatódik további kérdésekkel...

Ő válaszol, Valóban gyilkos mint kiderül...

Én elkezdem mesélni én miképpen öltem meg valami apró okból az embert aki eszembe jut a kérdések végén...

Itt riadtam fel...pár órát néztem a digitális órát az ágyammal szemben és magyaráztam magamnak, hogy nem vagyok gyilkos...

2015. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Egy régi romos várban voltam. A várban volt egy medence ami tele volt vérrel és halotakal és nem tudtam a medencéből kimászni.Borzalmas volt..
2015. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
47%

Volt pár érdekes álmom. Volt, hogy kiborgok üldöztek, vagy a világégés alatt kapott el az ellenség, és főbelőttek, de láttam már megerőszakolós jelenetet is, volt, hogy ketten-hárman mentek rá a lányra, dolgoztam már valami gyilkos mvírust terjesztő cégnél, ahol az irodába vezető lift fala óriási belsőségekből, szivekből, májakból, gerincekből állt, zombikkal is viaskodtam párszor... :-D

21/L

2015. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Az én álmaim mindig gyilkosságokhoz kapcsodnak.

Volt h kardal átszúrtam egy csávesz szívét az uncsitesomék kertjében.

De álmodtam már olyat h George Bush-al utaztam egy terepjáróban miközben megpróbálták megölni egyébként Putyin volt az. (aki megdobálta)


Volt olyan h Csernobil-ban voltam és mindenhol hullák voltak.

Vicc nélkül hegyekben.


Meg tegnap volt egy olyan h Kína atomcsapást akart mérni az USA-ra de az összes bombát felrakták 2 hajóra.

Amiket el akartam érni csak elkaptak azt mondták h "Rajta vagyok a listán" erre leütöttem őket felmásztam a hajókra de ott megöltek viszont előtte beélesítettem 2-t. Amitől minden felrobbant, vöröslött az egész óceán de nem maradtak hullák v vér csak eltűntek a robbanásban.


Most így ennyi ugrik be.

2015. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor volt már földönkívüli invázió. Pl ilyen zöld nyálkás űrlényeg kiirtották az egész emberiséget, vagy kimegyek az udvarra, aztán kb 50 űrhajót látok leszállni, stb... Lehet, hogy szírek voltak. :D

Ennél keményebbek inkább alvási paralízishez társulnak, ami más tészta.

2015. szept. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mesélnél az alvási paralizises "élményeidrol"?
2015. szept. 21. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!