Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban mostanában sokszor...

Álmomban mostanában sokszor teljesítek szívességeket. (Többi lent) Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Egy dombszerű helyen állok, mellettem mindig más és mutatok valamit. Majd mikor megálmodtam, amit az adott mellettem álló látni akart (legalábbis valami ilyesmire emlékszem vagy tudok következtetni) mindig felébredek és vissza kell aludnom, és jön a következő. Nem kényszer az egész, nem érzek nyomást, csak csinálom, ezért gondolom, hogy szívesség. Ez mindig reggel felé szokott megtörténni, amikor felszínesebben alszom már, de mostnában rendszeresebben... Viszont így hogy folyamatosan felébredek, nem igazán pihentető az alvás. Mi lehet az oka vagy mit jelenthet ez?

2018. jún. 28. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy valaki hiányzik neked
2018. jún. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!