Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A saját házunkban voltunk, furcsa dolgok történtek a fürdőszobabában és bementem megnézni, hogy mi lehet az, oda mentem a mosdókagylóhoz, belenéztem a tükörbe és láttam ahogy elfeketedik az arcom, ezt látva ki futottam a fürdőszobából miközben próbáltam kiáltozni anyukám után, de nem volt hangom. Kifutottam a nappaliba és láttam hogy a kanapén anyukám sír, oda futottam hozzá, átöleltem, és egyfolytában szólitgattam, de nem hallotta meg.

2018. júl. 1. 23:19
 1/2 anonim válasza:
55%
Nem vagyok álomfejtő, de ne haragudj, elég horrorisztikus egy álom volt. Ugyanakkor nem hiszem, hogy az álmoknak lenne a jövőre kiterjedő hatása, szóval ne aggódj. Ha csak nem nyomaszt valami sötét dolog mostanában, akkor a legvalószínűbb, hogy egy egyszerű rémálommal volt dolgod. :)
2018. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ehhez jó lenne tudni hogy anyukád él e még, illetve ha él milyen a viszonyod vele?

Ha már nem él akkor azt mondanám hogy azt jelképezhette az álom hogy nagyon hiányzik anyukád de már nem hozhatod őt vissza.

Ha még él akkor (mint mondtam) attől függ milyen a viszonyod vele. Ha pl. összevesztetek valamiért akkor valószínűleg az az álom jelentése hogy anyukád haragszik rád és te nem tudod hogyan engeszteld ki.

Az álom elejére nincs ötletem sajnos.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2018. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!