Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy volt egy íjam és szeretek íjászni és erdőbe laktam régen

Ma azt álmodtam hogy valahogyan az íj elpattant és repült kb 1km-t addig én és még két barátnőm futottunk utána, ez egy úton történt ahol régen laktam (rózsaszínek voltak a fák,[ nemrég csináltam egy olyan szerkesztést amin azok]) és ahogy megtaláltuk az íjat és a veszzőket valahogyan egy garázsba találtuk magunkat. Aminek két ajtaja volt ezeket pont most zárták le persze nemtudták hogy bentvagyunk, a barátnőmék kijutottak még az utolsó résen alatta én a másik ajtó alatt akartam kimenni mer a másik már lezáródott, volt egy hátizsák ami akadályozott a kimenetelbe már csak nagyon kicsi hely volt a föld és az ajtó között én meg ugye alatta voltam és kettévágott. Ezután azthiszem azt álmodtam hogy az orvosok megmentettek,



2018. júl. 2. 09:02
 1/1 adrivalaszol válasza:
100%

Kedves kerdeso

Mennyi idosek vagytoka baratnoiddel? Egy osztalyba jartok? Szerintem utalhat arra, hogy nagy a hajtas a suliban, es felsz, hogy egy vizsgan vagy dolgozaton "elhasalsz". Szerintem valamilyen teren utol akarod erni a baratnoidet, esetleg attol felsz, hogy lemaradsz toluk, vagy tanulasban, vagy az elet mas dolgaiban.

ha hianyzik az ijaszkodas, kezdd ujra, mert kesobb egyre nehezebb ujra kezdeni, amit felbehagytal (tapasztalat) :)

2018. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!