Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon fura álmom volt. Mit...

Nagyon fura álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sose szoktam emlékezni, hogy kezdődik el egy álom. De itt nem a dolgok közepén indult el, mint szokás szerint, hanem egyszerűen csak egy tenger melletti háznál találtam magam. A ház egyik oldalán ott volt egy régi lány ismerősöm, akivel mára már megromlott a kapcsolatunk és nem is szoktam vele beszélni, illetve nem is gondoltam rá már elég régóta. Nem is érzek iránta semmit igazából. Na szóval, oda mentem hozzá kicsit félve, mert álmomban azt hittem, hogy nem bír engem. Meglepődve tapasztaltam, hogy nem ellenségesen fogadott, sőt elkezdtünk beszélgetni a múltról és a többi. Egyszer leguggolt mellém és elővett egy gyufát, amit meggyújtott és azt mondta, hogy szeretném felgyújtani a világot, mert olyan rossz hely. Én meg eloltottam a gyufát és az ölembe feküdt, majd fölnéztem a naplementébe és akkora nyugalmat éreztem, abban a pillanatban, hogy még soha máskor életem során. Most is szeretnék abba a pillanatba visszamenni. Na mindegy, ezután fölkeltem a szobámban az ágyamban. 10 óra volt és szokás szerint oda mentem az ablakhoz, felhúztam a redőnyt, láttam hogy nagyon szürke az ég és hogy pokolian esik az eső. Kimentem a konyhába, ahol kinéztem a kijárati ajtón és egy hatalmas feketeség és üresség volt kint. Mint ha egy nagy semmibe került volna a ház hirtelen. Felszólaltam, hogy "Mi a fa.."

Majd fölébredtem a valóságban és kb. 5-10 mp-ig nem tudtam mozogni, de azt tudtam, hogy felébredtem. De ez már a valóság volt, még is a hideg rázott ki. Szerintetek?



2018. júl. 9. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit
2018. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miért éreztem olyan furán magam, amikor felébredtem? Mint ha még egy képzeletbeli világban lettem volna, de már sajnos elmúlt ez az érzés.
2018. júl. 9. 19:32
 3/9 anonim válasza:
73%
Teljesen normális az az érzés hogy fent vagy de nem tudsz mozogni. YouTube-on azt hiszem a magyar top10 vagy top5 oldalán van egy alvással kapcsolatos videó abban benne van
2018. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Átok van a lány életén (bosszúvágyat érez, felgyújtaná a világot...)


Van ilyen.


Egyházi szolgálat segíthet helyreállítani a lelki békéjét.

2018. júl. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Különleges, élénk álmok után (főleg tudatos) gyakori a 'hamis ébredés' amit tapasztaltál. A paralízis (bénulás) szintén összeköthető ezzel, bár azt inkább stressz és magánéleti problémák okozhatják. De a tied az lóf.s.z volt. Maga az álom nem tipikus, nem egyértelmű, te ismered a lelki világod, te tudod pontosan, hogy érezted magad, neked mit jelentenek az álom tárgyai, személyei. Érdekes álom egyébként. Álomszótár+gondolodás, kellemes időtöltést!
2018. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. csak trollkodik.


mély lelki réteget érintett meg az álom.

nem feltétlenül kell értelmezni.

2018. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát azt hogy egy nagyon fura álmod volt
2018. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Segítettek a válaszok egy picit eligazodni?

2018. júl. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát vmennyire igen. Köszönöm. Eleve furcsa alom volt, de ennyire szelsoseges erzelmeket sem ereztem meg egy alomban. Eloszor a vilag legszebb erzeset, majd ra nem is olyan sokra a pokol jott. Egyebkent en ezzel a lannyal nem tartom mar vagy egy eve a kapcsolatot es nem is szoktam ra gondolni, nem hianyzik meg semmi ilyesmi. Bar abban az alomban hihetetlenul jo volt vele lenni. Ettol fuggetlenul most nem akarnek vele lenni.
2018. júl. 12. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!