Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, már ha jelent...

Mit jelenthet, már ha jelent bármit is ez az álom?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán álmodom, de még így is harmadjára van a következő:

A gyermekem szemeit egy idős asszony (?) kikaparja.

Nem szoktam álmokkal foglalkozni, de ez már felettébb sok.

Valaki segítene "megfekteni"?


2018. júl. 21. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félned nem azt hogy a gyermeked szemeit kikaparják. Általában az álmok a saját érzéseinket jelenítik meg, valószínűleg nálad csak azt hogy nagyon félted a gyerekeidet, vagy hogy nem jön be neked az a bizonyos öregasszony.
2018. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon keserves álom. Talán tisztázhatnád magaddal, hogy vajon aggódsz-e valamiért gyermeked látásával kapcsolatban? Talán kancsalnak látod?

Valaki idős asszonyra nagyon haragszol, azt hiszem. Márpedig a harag esősorban önmagunkat emészti, érdemes ezt is kikutatnod. Netán anyósod nehezen elviselhető, de te ezen igyekszel túltenni magadat? Lelkünk mélyén, úgy is mondhatnám, tudattalanunkban, számtalan rejtély lappang. Ami felszínre kerül, érdemes tisztázni lelki békénk érdekében. Persze békés úton, mert a harc csak rontja a közérzetet és a viszonyokat.

2018. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs anyósom, már meghalt régen. Nincs idős női ismerősöm, sem rokonom.

A látásával nincs semmi baj, más gondok vannak, neurológiai, és figyelemhiányos.

2018. júl. 24. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Látod, csak találgatok. A szakemberek szerint az álmot csakis az álomgazda életének ismeretében lehetséges értelmezni.

Gyermeked remélhetően a gondot okozó hiányosságot kinövi.

2018. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nyilván az életem alapján tudható a jelentés. Azóta sokat gondolkodtam, az lehet, hogy a férjemmel válságon mentünk keresztül, és ezt én nem szerettem volna, h lássa a gyerek? De az idős nő szerepére nem jöttem rá... Minek lehet a jelképe?
2018. júl. 25. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Kilábaltatok a válságból? Nagyon jónak gondolom a következtetésedet. Az öregasszony talán nem kikaparni akarja gyermeked szemét, hanem csak befogja, így siet segítségedre. Talán a Párkák egyike.
2018. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!