Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy meghalt az...

Azt álmodtam hogy meghalt az apukám. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Nem igazán emlèkszem mar az àlmomra de azt tudom hogy vonat àltal halt meg. Rengeteget sírtam àlmomban miatta

Ha ez szàmìt nem igazàn jo a kapcsolatom vele nem sokat beszèlünk.

Miért almodhattam ezt?

17



2018. júl. 30. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én meg hogy,az öccsém és anyámnak az öcsse halt meg.ez csak azt ,hogy valakid meg fog halni
2018. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%
Hianyzik neked, ha csak titkon is. Sokaig fog elni.
2018. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én is álmodtam olyat hogy anyukám meg halt, de ez azt jelenti hogy sokáig fog élni.
2018. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Az álmod felhívta arra a figyelmed hogy fontosak vagytok és hiányztok egymásnak.
2018. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Huu én is álmodtam már ilyet hogy vagy anyu vagy apu meghalt.

De mikor fel ébredtem.. akkora megkönnyebbülés volt hogy tudtam, álom volt...

2018. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem apám azt álmodta 3 éve, hogy megfulladtam. Azóta már tudok szellemként is gépelni
2018. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 thoomas26 ***** válasza:
49%
Vannak ugyan olyan álmok (jósló álmok), melyben előre láthatjuk a később bekövetkező eseményeket, azonban a legtöbb esetben az álmaink a képzeletünk termékei. A legtöbb esetben a lelkünk aktuális állapotát, a benne zajló folyamatokat tükrözi, hogy azok így törtjenek a felszínre és a lelkünk megnyugodjon, kiadva magából azt. Valószínű, hogy a vele való kapcsolatod is oka neki, amiért ezt álmodtad - nem vagytok jóban ugyan, de azért a lelked mélyén szereted és félted őt.
2018. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!