Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki más élt át hasonlót...

Valaki más élt át hasonlót alvás közben?

Figyelt kérdés
Párszor előfordult már velem, hogy érzem ahogy elalszom, ahogy álomba merülök. Általában már előtte felébredek egyszer és visszafekszem, de van hogy akkor is megtörténik mikor nehezen, sok fotglódás után alszom el. Az alatt, hogy érzem hogy elalszom, azt értem, hogy elkezd zsibbadni a fejem, éber még az elmém, mégis érzem hogy már nem tudok mozogni és lassan álomba merülök. Eleinte volt hogy beparáztam ettől és felkeltettem magam nagy nehezen, de mostmár ha előfordul, akkor hagyom hogy megtörténjen. A zsibogás egyre intenzívebb, majd átmegy álomba. Volt hogy járkáltam a szobában és kimentem az udvarra. Gondolom csak álom volt, bár elég valóságos. Volt már hasonlóm is mint az alvásparalízis, bár nekem csukva volt a szemem, általában akkor történik velem ha a hátamon fekszem. Érzem hogy fent vagyok de nem tudok mozogni, nem tudom kinyitni a szemem és érzem hogy kényelmetlenül fekszem és félek megfulladok. De nagy nehezen sikerül felkelteni magam. Bocs hogy sokat írtam. Ha van valakinek erről véleménye vagy tapasztalata, az írjon, köszi :)

2018. aug. 17. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg alvásparalízisben voltál .
2018. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez alvásparalízis.
2018. aug. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nálam ébredésnél volt ilyen, hogy éreztem hogy fent vagyok, de mégis aludtam és nem tudtam mozogni, mikor nagynehezen felkeltem nagyon beparáztam
2018. aug. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Àltalàban mikor nagyon túl vagyok fàradva akkor előfordul,hogy érzem hogy mindjàrt elalszom.Nem tudom megfogalmazni milyen érzés,de azonnal éberré vàlok felriadok tőle.Ez folyamatosan ismétlődik egy darabig.Nagyon kellemetlen.
2018. aug. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez alvásparalízis. Youtubeon keress rá sok jó videó van róla és egyértelműen beazonosíthatóak a "tüneteid"
2018. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez az amikor a tudat rezgés szintet vált.
2018. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szervezeted nem úgy termeli az általános működéshez szükséges hormonokat, ahogyan azt kellene. Legyél érte hálás. Keveseknek adatik meg, hogy a figyelmük éber marad, miközben a testük és a öntudatuk alszik. Ha nem ismered fel a jelentőségét, akkor csak zavarni, idegesíteni fog.
2018. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eleinte ijesztő volt. Mostmár átadom magam az élménynek ha jelentkezik. Az álmaim is élénkek és tudatosak általában.
2018. aug. 18. 16:56
 9/9 kretens ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Én csak a bal lábamat tudtam mozgatni elég jól.Érdekes volt mert térdemet be tudtam hajlitani többször majd kinyujtani a lábam de semmi mást nem tudtam mozgatni és a szememet se tudtam kinyitni.
2018. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!