Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban nagyon mélyen megisme...

Álmomban nagyon mélyen megismertem valakit, majd felébredtem és rájöttem, hogy nem létezik. Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Álmomban találkoztam egy lánnyal, akit az életben egyébként nem ismerek. Szerelmesek voltunk, ragaszkodtunk egymáshoz, együtt mentünk mindenhova, boldogok voltunk attól, hogy ott vagyunk a másiknak. Heteket töltöttünk együtt, mire rájöttem, hogy a valósággal nem stimmel valami, érzem a fal barázdáit, a padlót a talpam alatt, de valami más. Sejtettem, hogy álmodok és akárhányszor elkezdtem ébredezni mindig visszaaludtam, hogy még egy kicsit vele lehessek. Most pedig mély depressziót érzek olyan ember iránt, aki sosem létezett és a hiányát most nem tudom mivel pótolhatnám.


Az a furcsa, hogy amikor találkoztunk úgy ugrottunk egymás nyakába, mint akik évek óta nem találkozotak.

Ez azért bizarr, mert 12 évesen álmodtam hasonlót egy lányról, akivel ugyanilyen mély kötődésünk lett és szintén így ébredtem. A lány ugyanaz lehetett, az arca hasonlított, fekete hosszú haja volt. Rá kb 5-6 évre teljesen váratlanul szintén álmodtam vele. És most 5 évvel később megint. És mindig ugyanazzal a hiányérzettel ébredek, mintha elvesztettem volna valakit - noha sosem próbáltam ezt a lányt egyik álmomban sem keresni eddig. Teljesen véletlenszerűen bukkant fel.


Ez egy teória, de mi van akkor, ha az álmaink által esetleg képesek vagyunk egy más létsíkot, egy más dimenziót elérni, ahol én már többször találkoztam ezzel a lánnyal és folyamatosan keressük egymást és ez az egész nem csak a tudatomban létezik?

Azt nem gondolnám, hogy ő egy létező személy és az álmainkban találkoztunk - vagy mégis?


Nektek volt már hasonló tapasztalatotok, vagy egyáltalán mi a véleményetek erről?



2018. aug. 26. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nekem akkor volt ilyen álmom , amikor gyerekre vágytam , almomban fiam volt es imadtam

Pedig lanyra vágytam

Aztan lett egy lányom

Azóta nincs kisgyerekes álom

Lehet szingli vagy azert álmodod

Vagy elözö élet

2018. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet nincs egészen köze a kérdésedhez, de hallottál már a tudatos álmodásról?
2018. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Àlmodban elérhetsz màs létsíkokat.Illetve màs dimenzióban valós személyeket.Azonban lehet akàr előző élet beli emlék is.Vagy megàlmodhatsz jövőbeli talàlkozàsokat is.Nos ha ennyire fontos az a làny neked és màr többször felbukkant àlmodban, akkor valószìnű,hogy a kötődés nem véletlen és valamikor lesz folytatàsa akàr a fizikai valósàgban is.Szerintem ő valahol létezik,de tenned kéne érte nekikezdened a tàrskeresésnek.Ha úgy kell lennie akkor úgyis összetalàlkoztok.
2018. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengetegszer, de mindig másik személyt álmodok meg. És az is nagyon érdekes, hogy felébredés után még egy tíz percig kb érzem a "szerelmet", aztán egy órával rá rájövök, hogy egy teljesen gázos fiú volt és hogy szerethette az álombeli énem? :D
2018. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!