Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Úszok az unokatesómmal és hirtelen megcsinálunk valami mutatványt és az örömtől megölel de lesüllyedünk a víz alá és nemkapok levegőt. Próbálok kapálózni, de nem sikerül és amikor már végleg nem kaptam levegőt felébredtem. Normális válaszokat kérek kössz pussz :)

#víz #álom #fulladás #ölelés #nemvoltszándékos #kristálytisztavíz
2018. aug. 29. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen gyakori ez az álmod?Veszélyre is figyelmeztethet szerintem,márpedig közvetlenül egy örömteli esemény után bekövetkező veszélyre. Mindenesetre mostanában ne menjetek el kettesben úszni. :)
2018. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az álom soha nem jelent semmit. ha nagyon fáradt vagy, és húzós heteid vannak, akkor az agyad összetömöríti és kiadja a stresszt mikor alszol. Álmodhatsz több éves dolgokról, de aktuálisokról is amin sokat agyalsz.


Azt jelenti, hogy nyugodj meg, igyál egy fröccsöt, és menj el egy hét szabira.

2018. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!