Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legdurvább álmotok?

Mi volt a legdurvább álmotok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Hogy a bátyám pedofil,és kisfiúkat erőszakolt meg előttem.Szörnyű álom volt.
2018. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 User-Agent ***** válasza:
84%
Egyszer azt álmodtam, hogy Jézus leszállt az égből és paradicsom levessé változtatta a Dunát.
2018. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
87%
Gyerekkoromban párszor feldaraboltam anyámat álmomban.
2018. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Öngyilkos lettem álmomban.
2018. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Hullát találtam az ágyneműtartóban, máskor meg széttépte egy oroszlán az egyik családtagomat.
2018. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Üldöz egy hatalmas (leginkább úgy tudnám leírni hogy kb 3x akkora mint az igazi élő szibériai tigris) tigris, mindig elkap és érzem hogy megöl. Aztán újra ugyanott vagyok és már megint üldöz, megint megöl. Ez ismétlődik és minden egyes alkalommal félek és minden egyes alkalommal érzem ahogy a fogait belémmélyesti
2018. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Az egyik legdurvább épp múlt éjjel volt.

Van egy barátnőm (mármint a való életben), aki egy faluban lakik és ott van mellettük egy erdő, ahonnan néha odakerülnek a lakóházak közelébe rókák, őzek, stb. És álmomban épp hozzájuk mentem, amikor megláttam pár m-re tőlem egy hatalmas medvét és elkezdett üldözni. A való életben amúgy tudtommal nincsenek arra medvék.

2018. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy karatés nő lábmunkázott rajtam - a durva az, hogy ez a dolog valóban érdekelne.
2018. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
A Blair Witch Project megtekintése után este azt álmodtam, hogy számítógépeztem, csak a kis lámpa égett. Egyszer csak elment az áram (az álmaimban ez mindig a szellemek jelenlétére utal), és éreztem, hogy valami jön a folyosó felől, valami gonosz, de háttal voltam az ajtónak, és nem mertem megfordulni, csak rettegve, mozdulatlanul megvártam, amíg berontott a szobába az a valami, és elkapott, a vállamra csapta a kezeit.
2018. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Röcsögei Péter ***** válasza:
71%
Aludtam háton fekve, fölém lebegett lassan valami 50cm körüli szögletes tárgy, pár kis halvány fény világított rajta. Legjobban talán DVD játszóra hasonlít, de éreztem, hogy földön kívüli dolog lehet. Nem kaptam levegőt, amíg felettem lebegett, és amikor fel akartam kapcsolni a lámpát, az kattant, de sötét maradt, és továbbra is fulladtam, és az lebegett a nyakam fölött. Aztán egyszer csak sikerült felébrednem, a lámpa már rég világított. Én percekig nem érzékeltem a pont felettem vakító lámpát az álomtól, pedig felkapcsoltam. A levegőhiánytól már szédültem, mikor végre kaptam levegőt. 3x is álmodtam pont ugyanezt, 10, 20, 30 éves korom környékén. Volt egy 4. is, amikor nem lebegett semmi, de egy fekete csuklyás állt mellettem félhomályban, nem csinált semmit, csak ott volt az ágyam mellett, és ugyanígy fulladtam, meg felkapcsoltam és nem láttam fényt percekig. 37F
2018. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!