Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendszeresem rémálom van ami...

Rendszeresem rémálom van ami a valóságban is tart felkelek és elkezdek menekülni a szobában?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már gyerekkorom óta számomra az a természetes ha rémálmaim vannak, nem mindig de heti 1-2 azért van. És elég gyakori az ettől durvább is, hogy ilyen álomba/félálomban azt képzelem illetve látni vélem hogy valaki áll a szoba végében ez egy emberi alak egy magas fekete "árny" arc nélküli jellegtelen de emberi alak, de nem betörő vagy hasonlónak álmodom meg inkább kicsit természetfelettibbnek. És ilyenkor annyira megijedek hogy azonnal menekülni kezdek azaz ténylegesen rohanok ki az ágyból, közben a szívem kalapál, zsigeri félelem uralkodik felettem, és ilyenkor gyakran az első fegyvernek alkalmas tárgyat is megragadom legyen az egy nagyobb szerszám ami épp volt a közelemben vagy ilesmi. ÉS ilyenkor kell egy 10-15 másodperc míg sikerül fényt csinálnom alaposan szét nézek és ekkor nyugszom le.


Ez elég gyakran van, igazából nem zavar mert máskor röhögök rajta de nem normális elvileg.


Mit gondoltok erről? Na most tudom ezotériában vagyok, szóval leszögezem angyalok démonok baromságok nem izgatnak, persze szívesen megnézem a szellemes horror filmeket és néha be is szarok tőlük de ennyi.



2018. szept. 18. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"az első fegyvernek alkalmas tárgyat is megragadom legyen az egy nagyobb szerszám"

Ne a szerszámos bódéban aludj. Túl kényelmetlen. Ezért vannak rémálmaid.

2018. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haha.. :D A szerszámos láda az ágyam közelében van, de durva hogy félálomba sötétben pár másodperc alatt az agyam talál fegyvert, erős a túlélési ösztönöm.
2018. szept. 18. 23:21
 3/7 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Első lépésként egy alvásvizsgálatra kéne elmenni. Ha pl. alvajáró vagy, azt jó tudni.
2018. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Molyember ***** válasza:
2018. szept. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el foglalkozni a tudatos álommal és amikor üldöznek vagy épp megölnek vagy hát érted... valami történik akkor kérdezd meg attol a valamitől hogy mit akar tőled. Ha ezt megcsinálod (még ha nem is elsőre) akkor válaszolno fog neked, Ha szerencsés vagy akkor normálisan szóban, ha nem, akkor meg átdob egy új színhelyre ahol már valószínűleg nem fogod tudni hogy álmodsz (vagy másnap álmodban) egy történet fog megjelenni amiben lehet hogy főszereplő leszel, lehet hogy csak mellékszereplő, de még az is lehet hogy az egészet felülnézetből fogod látni. Erre az álomra feltétlen vissza kell hogy akarj emlékezni, mert ez rejti a választ. Sokszor nehéz őket értelmezni, de sokkal könnyebb mint az eredeti üldözős álmot (vagy legyen az akármilyen rémálom.) Nekem ez segített és már kb 2-3 éve nincs 1 rémálmom sem, vagy talán a 3 év alatt ha volt egy.


Ha kérdésed van írj. 18F

2018. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik hogy egy helyhez kötődő entitàs tanyàzik nàlatok.Akinek àlmodban érzékeled a jelenlétét.Attól ott van az nappal is, csak akkor nem figyelsz fel rà.Nehezebb fogni a jeleket az egyébb zavaró hatàsok miatt.Bizonyàra próbàl kommunikàlni azért riadsz fel.Egyenlőre elég lehet ha megpróbàlod elküldeni kedvesen.
2018. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5 ös válaszadó. Az a baj magában az álmomban nincs. Ez mindig úgy történik hogy az előtte lévő álomra nem emlékszem a legelső emlékem ilyenkor mindig a környezet ahol alszom, a saját szemeimmel látom és nem pedig agyban képzelem el a szobám (legalábbis szerintem) és itt képzelem el magamtól pár méterekre a fekete alakot. Hát ez a kérdezd meg tőle ki vagy, nos én ilyenkor állati ösztön szerű halál félelmet érzek mint amikor a növényevő nyakában lohol a ragadozó olyan szintű félelmem van, csak a menekülési ösztön és az adrenalin önt el és rohanok teljes erőmből bármiért amivel meg tudom magam védeni, ha nincs ilyen eszköz akkor csak próbálom nem levenni a szemem arról a helyről ahol láttam.


De amúgy mindig amint meglátom a menekülési fázisomban már éberebb vagyok és nem képzelek semmit, és ilyenkor általában percek alatt vissza alszok nincs utána semmi álmatlanság, ez csak egy 2 perc alatt lezajló izgalom.


6 os válaszadó. Hát köszi ezzel se lettem nyugodtabb, egyébként volt már ilyenem akkor is mikor máshol laktam és volt már női alak is szóval mikor mi. Inkább nem hiszek ezekben :D

2018. szept. 19. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!