Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban megvere...

Mit jelent ha álmomban megverem azt, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég azt álmodtam, hogy az osztálytermünkben voltunk, és beszélgettünk, majd megjelent a crush-om és leszorítottam a padra, utána elkezdtem pofozgatni és ütni. De valamiért nem éreztem mintha mérges lettem volna... Ez fura. Mondjuk az utóbbi fél évben elég mérges voltam rá. (Lehet ez az oka?) De mégis képtelen vagyok kiszeretni belőle...

2018. szept. 23. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
(Ne haragudj hogy a kérdésedre nem tudok érdemi választ adni, de muszáj leírnom hogy mennyire tetszik a felhasználóneved :D)
2018. szept. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

(Semmi gond :D

Valaki?)

2018. szept. 23. 14:25
 3/4 Nagy.bettike21 válasza:
69%

A verekedes a belso, sajat magaddali konfliktusokat jeleniti meg. Az egyik reszed harcol azert, hogy eszrevedd az elfojtott erzeseket. Ezen kivul a verekedes parhuzamba hozhato meg a valo eletbeli nehezsegeiddel, amiken nap mint nap keresztul mesz.

A szerelmes megjelenese pedig jelkepezi az altala erzett rajongast.

Szoktad tagadni magadban hogy o tetszik neked?

2018. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát... Próbálok okokat keresni, hogy miért utáljam, rengeteg van, de mégis valamiért úgy érzem, hogy nem sikerül kiszeretnem belőle.
2018. szept. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!