Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a szoptatássa...

Mit jelenthet ez a szoptatással kapcsolatos álmom?

Figyelt kérdés

Álmomban a kisgyermekemet szoptattam egy idegen helyen, ő vagy egy-másfél évvel fiatalabb volt álmomban, mint most. Már őt sem és más babát sem szoptatok, várandós sem vagyok (tutira nem), nincs is tejem, és ezt, mikor a baba sírt álmomban, először tudtam is, de álmomban azt is tudtam, hogy azért sír, mert mellre kell őt raknom, és ahogy rácuppant a cicimre, egyből jött is belőle az anyatej, és a másik melleben automatikusan éreztem a tejleadó reflexet, ami anno minden szoptatásnál előjött.


Álmoskönyv pozitív változásként írja le, de itt hátha ért valaki jobban az álmokhoz, az le tudná írni, mit jelent? Komolytalankodó kommenteket nem kérnék, köszönöm!



2018. szept. 25. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

az anyai kötődésed változott egyet, ezt fejezte ki ez az álom.

Nem pozitív, nem negatív irányba, mert az anyai kötődést nem lehet +- jelekkel leírni.

Ami régen volt az anyai kötődésed megváltozott azzá ami mostan az anyai kötődésed.


:)

2018. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!