Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyre rosszabbakat álmodok....

Egyre rosszabbakat álmodok. Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Előre is köszi, ha végigolvassátok. :) Valamelyik nap azt álmodtam, hogy egy kihalt városban vagyok, de nem testben hanem inkább csak egy külső szemlélő és figyelem az eseményeket. A környezet borús volt és kopár illetve lepusztult épületek. Azt látom mint "csak egy külső szemlélő", hogy egy idegen embert kerget egy nagyon dilis nő azzal a szöveggel, hogy "vegyél nekem..." (Már nem emlékszem mit mondott). Folyton ezt hajtogatta, hogy "vegyél nekem...Vegyél nekem.." Tudtam mit akar csak mondom már nem emlékszem. Akkor mondta a pasas, hogy "jó megveszem csak hagyjál már békén". Akkor a nő boldog lett és csendbe követte a pasast. Bementek egy kihalt boltba és mikor beértek a nő felemelte a két kezét, mint ahogy a holdkórosokat ábrázolják és ordítva ezt kérdezte a pasastól "TE ESZEDNÉL VAGY???" És kinyújtott karral kergette tovább a boltba. Itt riadtam fel hajnalba. Nevetségesen hangzik tudom, de én konkrétan nem tudtam vissza aludni annyira megrémített.

Akkor van egy másik.

Egy hatalmas kémény tetejében vagyok és beleesek. A föld alá vezetett ahol belezuhantam egy medencébe és a vize ilyen rozsdaszínű volt. Tudtam, hogy többet ki nem jutok innen. És itt ébredtem fel.

Akkor a harmadik, ami talán a legtöbbet jön elő.

Menni akarok bulizni ide a szomszéd városba, de mindig éjszaka van és vagy a hó esik, vagy az eső szakad...el akarok indulni, de mire odaérek elkezd homályosulni és átmegy egy másik álomba vagy felébredek. Sose jutok el a buliba az álmomban. Ez nem rémálom, hanem inkább nyomasztóan szomorú érzést kelt bennem.

Ha valaki megfejtené, nagyon megköszönném. :)

Nem hiszek ezekbe, csak már bosszantanak. Nem is tudom mikor álmodtam utoljára szépet.

20/F



2018. okt. 1. 17:36
 1/2 anonim válasza:
A neten rengeteg ilyen álomfejtős oldal van. De tapasztalataim szerint az utolsónál az lehet a probléma, hogy a való életben, hogy van egy célod amit nem tudsz megvalósítani, de egyszerűen valaki nem engedi, valaki/valami megakadályoz benne.
2018. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy könnyen feladod. Pont a célnál. Írtad, hogy "Tudtam, hogy többet ki nem jutok innen" próbálj meg változtatni a hozzáállásodon és ne add fel. Mélyen legbelül lehet, hogy tudod, hogy nem kéne ilyen hamar feladnod csak így egyszerűbb
2018. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!